13-09-2017
Benzine
Automaat
103.551 km
1.997 cc
8 l/100km
13-09-2017
Benzine
Automaat
103.551 km
1.997 cc
8 l/100km
| Kenteken | PS-001-X Switch kenteken |
| Merk | LAND ROVER |
| Model | RANGE ROVER VELAR |
| Tellerstand |
103.551 km, op 22-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Wit (wit) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0 I4 Turbo AWD R-Dynamic HSE / Massage / Head Up / Leder / Acc / Lane Assist / Dode Hoek / Meridian |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
LY
|
| RDW variant |
S5DD2F
|
| RDW uitvoering |
A5D1
|
| RDW handelsnaam |
RANGE ROVER VELAR
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2007/46*3954*01 |
| Plaats chassisnummer | in motorruimte r. |
| Omschrijving defect | De einddoppen van de brandstofrail zijn mogelijk onjuist gesoldeerd. Hierdoor kan de brandstofrail gaan lekken. |
| Materiële gevolgen | Brandstoflekkage. De bestuurder kan een brandstofgeur en/of brandstof onder de motorkap waarnemen. |
| Mogelijk gevaar | Het belasten van het milieu |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De dealer zal de brandstofrail vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0900-3337772 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De hendel die de recirculatiemotor met het kachelhuisventilatiesysteem verbindt kan losraken. Hierdoor kunnen de ruiten aan de binnenkant van het voertuig niet tijdig ontwasemd worden. |
| Materiële gevolgen | Condensvorming aan de binnenkant van de ruiten. Hierdoor wordt het zicht van de bestuurder vermindert. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De dealer zal de hendel van de recirculatiemotor vervangen en een software update uitvoeren. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0900-3337772 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
173 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7 l/100 km
|
| Topsnelheid | 217 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 480,00 x 203,00 x 167,00 cm |
| Ledig gewicht |
1774 kg
|
| Massa rijklaar |
2470 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2470 kg
|
| Laadvermogen | 696 kg |
| Trekgewicht geremd | 2400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 111 à € 122 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 04-11-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 21""" |
| 5 zitplaatsen |
| 21 inch velgen |
| Aanhanger-assistent |
| ABS |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank elektrisch verstelbaar |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterklep elektrisch |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterspoiler |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief Demping Systeem (ADS) |
| Adaptive Cruise control |
| Afdaal assistent |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Armsteun |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie high-end |
| Audio installatie premium |
| Automaat |
| Automatische Airco |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bordenherkenning |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Camera |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| Dakrails |
| Digital cockpit |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische Achterbank |
| Elektrische achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische spiegelverstelling |
| Elektrische stoelverstelling |
| Elektrische verstelbare lendensteun |
| Elektrische verstelbare stoelen |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stuurkolom |
| Entertainment system |
| Ergo Comfortstoelen |
| Extra getint glas |
| F1 flippers achter stuurwiel |
| F1 schakel flippers |
| Getinte ramen |
| Grootlicht-assistent |
| Head-up display |
| Head Up |
| Hill hold-functie |
| Isofix |
| Keyless |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| LANE ASSIST |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen interieurdelen |
| Lederen stuurwiel |
| Leder interieur |
| LED koplampen |
| LED koplampen met laser |
| LED mistlampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen |
| Luxe lederen bekleding |
| Massage stoelen |
| Matrix LED koplampen |
| Memory Bestuurdersstoel |
| Memory stoelen |
| Metallic lak |
| Miltek uitlaatdemper |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie |
| Navigatie full map |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren |
| Parkeersensor voor |
| Premium kleur |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Spiegel Pakket |
| Sportstoelen |
| Start/stop systeem |
| Stoel ventilatie voor |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie |
| Touchscreen |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Verwarmde voorstoelen |
| Verwarmd stuurwiel |
| Virtual cockpit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| WiFi voorbereiding |
| Winter pakket |
| Xenon koplampen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.