18-09-1996
Benzine
Automaat
239.991 km
1.731 cc
Onbekend
18-09-1996
Benzine
Automaat
239.991 km
1.731 cc
Onbekend
| Kenteken | PP-FN-55 Switch kenteken |
| Merk | Volvo |
| Model | S40 |
| Tellerstand |
239.991 km, op 07-09-2024
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | 1.8 Comfort, BJ 1996, Automaat, Zuinig, Ruime APK |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW handelsnaam |
S40 1.8 I 16V AUT.
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Soort bekleding | Velours |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Plaats chassisnummer | r. tegen schutbord onder motorkap |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Ledig gewicht |
1221 kg
|
| Massa rijklaar |
1720 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1720 kg
|
| Laadvermogen | 499 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Soort bekleding | Velours |
| Wegenbelasting | € 56 à € 61 per maand |
| APK vervaldatum | 18-09-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank neerklapbaar |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Buitenspiegels elektr. verstelb. en el. ramen voor |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centr. deurvergr. en getint glas+stuurbekr |
| Centrale vergrendeling |
| Derde remlicht |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Gelaagde voorruit |
| Getint glas |
| Gordelspanners |
| Halogeen koplampen |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Koplampen in hoogte verstelbaar |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Side Impact Protection System |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Toerenteller |
| Velours bekleding |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.