18-08-2017
Benzine
Handgeschakeld
149.448 km
999 cc
5 l/100km
18-08-2017
Benzine
Handgeschakeld
149.448 km
999 cc
5 l/100km
| Kenteken | PP-405-K Switch kenteken |
| Merk | AUDI |
| Model | A3 SPORTBACK |
| Tellerstand |
149.448 km, op 22-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.0 TFSI Sport Lease Edition (CLIMA, CAMERA, NAVIGATIE, CRUISE, PDC, DEALER ONDERHOUDEN) |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
8V
|
| RDW variant |
SCHZDF1
|
| RDW uitvoering |
FM6FM6AJ016P8V337MME
|
| RDW handelsnaam |
A3 SPORTBACK
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0607*25 |
| Plaats chassisnummer | in motorruimte r. |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
107 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 206 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 431,00 x 179,00 x 143,00 cm |
| Ledig gewicht |
1155 kg
|
| Massa rijklaar |
1740 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1740 kg
|
| Laadvermogen | 585 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 18-08-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| achterbank in delen neerklapbaar. |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatie full map |
| Audio installatie premium |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch sperdifferentieel (EDS) |
| Isofix |
| Isofix-bevestigingssysteem voor kinderzitjes |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Matrix LED koplampen |
| Metallic lak |
| Multifunctioneel stuurwiel met boordcomputer |
| Multimedia-voorbereiding |
| nationale autopas |
| Navigatie full map |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| Parkeersensor achter |
| Radio CD-speler |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Warmtewerend glas |
| WiFi voorbereiding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.