02-09-2017
Benzine
Handgeschakeld
115.809 km
898 cc
5 l/100km
02-09-2017
Benzine
Handgeschakeld
115.809 km
898 cc
5 l/100km
| Kenteken | PN-283-V Switch kenteken |
| Merk | RENAULT |
| Model | CAPTUR |
| Tellerstand |
115.809 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | | VAN 2e EIGENAAR | AIRCO | APPLE CARPLAY | ISOFIX (zwart) |
| Uitvoering | 0.9 TCe Intens | VAN 2e EIGENAAR | |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
R
|
| RDW variant |
2R05
|
| RDW uitvoering |
2R0515
|
| RDW handelsnaam |
CAPTUR
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2001/116*0327*82 |
| Plaats chassisnummer | in kofferruimte op bodemplaat |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
113 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 171 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 13 seconden |
| Afmetingen | 412,00 x 178,00 x 157,00 cm |
| Ledig gewicht |
1148 kg
|
| Massa rijklaar |
1671 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1671 kg
|
| Laadvermogen | 523 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 25-06-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| 2 sleutels |
| 3 hoofdsteunen achter |
| 5 deurs |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verstelbaar |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airconditioning |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| AUX-in |
| Benzine |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth handsfree |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dashboardkastje |
| dealer onderhouden |
| Dimlichten automatisch |
| Easy Life Pack |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Hill hold-functie |
| Hoedenplank |
| Hoge zit |
| Incl. boekjes |
| Incl. Onderhoudshistorie |
| Inruil mogelijk |
| Isofix |
| Keyless Entry |
| Kinderslot |
| Km stand is Logisch!! NAP |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Merk Dealer Onderhouden! |
| Metallic lak |
| Mistlampen adaptief |
| Mp3-speler |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Nederlandse auto |
| Niet-rokers auto |
| Onderhoudsboekje |
| Pack Premium |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Regensensor |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verstelbaar in hoogte en diepte |
| Stuurwielbediening |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Trekhaak met afn.kogel |
| Two-tone (metaal) kleur |
| Van 2e eigenaar |
| Verkeert in zeer nette staat |
| VOORZIEN VAN EEN DISTRIBUTIEKETTING |
| WiFi voorbereiding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.