31-07-2017
Benzine
Automaat
72.159 km
1.984 cc
7 l/100km
31-07-2017
Benzine
Automaat
72.159 km
1.984 cc
7 l/100km
| Kenteken | PL-663-K Switch kenteken |
| Merk | Porsche |
| Model | Macan |
| Tellerstand |
72.159 km, op 30-06-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 2.0 252 PK Panorama 21' |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
95B
|
| RDW variant |
JD22
|
| RDW uitvoering |
06
|
| RDW handelsnaam |
MACAN
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*1165*06 |
| Plaats chassisnummer | onder r. voorzitting |
| Omschrijving defect | Onder de achterbank kan de brandstoffilterflens mogelijk in contact komen met de serviceklep en daardoor beschadigen. |
| Materiële gevolgen | De brandstoffilterflens kan beschadigen waardoor er mogelijk brandstofdamp in het voertuig waarneembaar is. Brandstoflekkage kan bij aanwezigheid van een ontstekingsbron tot brandgevaar leiden. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | Om mogelijk contact tussen het servicedeksel en de brandstoftoevoerpijp op de flens van de brandstoftoevoereenheid te voorkomen, wordt de onderkant van het deksel nabewerkt of vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 033-4949470 Internetadres: |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
167 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8.4 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6.4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 229 km/h |
| Afmetingen | 468,00 x 192,00 x 161,00 cm |
| Ledig gewicht |
1745 kg
|
| Massa rijklaar |
2445 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2445 kg
|
| Laadvermogen | 700 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 99 à € 109 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 21-07-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Afdaal assistent |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| AUX audio |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspieg.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Climate Control |
| Cruise Control |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Entertainment system achter |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Kunstlederen/microvezel bekleding |
| LANE ASSIST |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen interieur |
| Lichtmetalen velgen 21" |
| Lichtmetalen velgen multi-spaaks 21" |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Vervolgbotsing preventie |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.