21-07-2017
Benzine
Automaat
138.404 km
1.199 cc
5 l/100km
21-07-2017
Benzine
Automaat
138.404 km
1.199 cc
5 l/100km
| Kenteken | PK-853-V Switch kenteken |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | 5008 |
| Tellerstand |
138.404 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.2 PureTech Allure/Leer/Navigatie/Panorama/Camera/Enz |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
M
|
| RDW variant |
R
|
| RDW uitvoering |
HNYW-S1F000
|
| RDW handelsnaam |
5008
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0534*02 |
| Plaats chassisnummer | in motorruimte v. |
| Omschrijving defect | De brandstofleidingen onder het voertuig zijn mogelijk onjuist gemonteerd. Hierdoor is er onvoldoende ruimte tussen de brandstofleidingen en de onderplaat. Als gevolg daarvan kunnen de brandstofleidingen doorslijten. |
| Materiële gevolgen | Brandstoflekkage. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de brandstofleidingen controleren en voorzien van een extra bescherming. Indien nodig worden de brandstofleidingen vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 34280000 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De bevestigingsbouten van de achteras kunnen losraken door een onjuist aanhaalmoment. |
| Materiële gevolgen | Het verlies van een achterwiel of het verslechteren van de remprestaties. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de bevestigingen van de achteras met het voorgeschreven aanhaalmoment vastdraaien. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-7384368 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Bij voertuigen met een EB2-motor komt de distributieriem in aanraking met de motorolie. Het kan daarbij voorkomen dat de riem wordt aangetast en er kleine deeltjes losraken die in het oliecircuit terecht komen. |
| Materiële gevolgen | Onvoldoende smering van de vacuümpomp doordat het oliefilter verstopt raakt met deeltjes van de distributieriem waardoor de rembekrachtiging kan uitvallen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het controleren van de distributieriem, onderdelen van het rembekrachtigingssysteem en het updaten van software. Vanwege de omvang en organisatie van deze actie worden de eigenaren gefaseerd geïnformeerd en uitgenodigd. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-7384368 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
120 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 464,00 x 184,00 x 165,00 cm |
| Ledig gewicht |
1292 kg
|
| Massa rijklaar |
2130 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2130 kg
|
| Laadvermogen | 838 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 11-08-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| 2 stoelen op derde rij |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterstoelen uitneembaar |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Hill hold-functie |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Mistlampen voor |
| Mp3-speler |
| Multimedia-voorbereiding |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Startblokkering |
| Stof/kunstlederen bekleding |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verkeersbord detectie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Zonnescherm zijruiten |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.