20-07-2017
Benzine
Automaat
129.981 km
2.997 cc
9 l/100km
20-07-2017
Benzine
Automaat
129.981 km
2.997 cc
9 l/100km
| Kenteken | PK-096-L Switch kenteken |
| Merk | Porsche |
| Model | Macan |
| Tellerstand |
129.981 km, op 27-01-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit (wit) |
| Uitvoering | 3.0 GTS | Pano | Bose | Sportchrono | Sportuitlaat |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
95B
|
| RDW variant |
JI22
|
| RDW uitvoering |
07
|
| RDW handelsnaam |
MACAN GTS
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*1165*08 |
| Plaats chassisnummer | onder r. voorzitting |
| Tellerstand |
129.981 km, op 27-01-2025
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | Onder de achterbank kan de brandstoffilterflens mogelijk in contact komen met de serviceklep en daardoor beschadigen. |
| Materiële gevolgen | De brandstoffilterflens kan beschadigen waardoor er mogelijk brandstofdamp in het voertuig waarneembaar is. Brandstoflekkage kan bij aanwezigheid van een ontstekingsbron tot brandgevaar leiden. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | Om mogelijk contact tussen het servicedeksel en de brandstoftoevoerpijp op de flens van de brandstoftoevoereenheid te voorkomen, wordt de onderkant van het deksel nabewerkt of vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 033-4949470 Internetadres: |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | G |
| CO2 uitstoot |
210 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
9 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
11.5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7.5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 256 km/h |
| Afmetingen | 469,00 x 192,00 x 160,00 cm |
| Ledig gewicht |
1870 kg
|
| Massa rijklaar |
2550 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2550 kg
|
| Laadvermogen | 680 kg |
| Trekgewicht geremd | 2400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 120 à € 132 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 06-06-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| Adaptieve Cruise Control |
| Afdaal assistent |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| audio installatie high end |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnen/buitenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Carbonafwerking interieur |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| Kunstlederen/microvezel bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen bekleding bicolor |
| Lederen interieur |
| Lederen interieurdelen |
| LED koplampen adaptief |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 5-spaaks 21" |
| Lichtmetalen velgen 21" |
| Lichtmetalen velgen multi-spaaks 21" |
| Luchtvering |
| Luxe lederen bekleding |
| Microvezel bekleding |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Premium kleur |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schakelpaddles |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Side-skirts |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur met houtinleg |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| Trekhaak |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Vervolgbotsing preventie |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| wifi |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.