28-06-2017
Benzine
Automaat
103.738 km
1.499 cc
5 l/100km
28-06-2017
Benzine
Automaat
103.738 km
1.499 cc
5 l/100km
| Kenteken | PG-427-V Switch kenteken |
| Merk | MINI |
| Model | CLUBMAN COOPER |
| Tellerstand |
103.738 km, op 17-02-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.5 Cooper Business | 135PK | PANO | NL-AUTO | PARKSENS | AUTOM | AIRCO | CRUISE | ETC |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
FMK
|
| RDW variant |
LN31
|
| RDW uitvoering |
6A2500C0
|
| RDW handelsnaam |
CLUBMAN COOPER
|
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1683*01 |
| Plaats chassisnummer | in motorruimte r. |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
121 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 425,00 x 180,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1295 kg
|
| Massa rijklaar |
1890 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1890 kg
|
| Laadvermogen | 595 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 20-06-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Afwijkende dakkleur |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| App Connect |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatiesysteem |
| Audio installatie |
| audio navigatie full map |
| Automaat |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| AUX |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Boordcomputer (verbruik e.d.) |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakraam |
| Dakspoiler |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Hill hold-functie |
| Isofix |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| lederen stuurwiel en versnellingspook |
| LED koplampen |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| nationale autopas |
| Navigatie-systeem full map |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Schuif/kanteldak |
| Sportstuur |
| Start/stop systeem |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel multifuntioneel |
| USB aansluiting |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
| zeer nette auto |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.