01-10-2015
Benzine
Handgeschakeld
89.403 km
1.590 cc
6 l/100km
01-10-2015
Benzine
Handgeschakeld
89.403 km
1.590 cc
6 l/100km
| Kenteken | PF-507-L Switch kenteken |
| Merk | MITSUBISHI |
| Model | MITSUBISHI ASX |
| Tellerstand |
89.403 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6 Cleartec Intense - Navigatie I Airco I PDC I Xenon I Trekhaak I Achteruitrij Camera I Dealer onderhouden |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
GA0
|
| RDW variant |
GA211
|
| RDW uitvoering |
ACBBA5C5CAAC
|
| RDW handelsnaam |
MITSUBISHI ASX
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0368*11 |
| Plaats chassisnummer | by schutbord |
| Tellerstand |
89.403 km, op 27-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2025
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | De gasveren van de achterklep kunnen door corrosie aangetast worden. Hierdoor kan de eindafsluitdop plotseling van de gasveer losraken. |
| Materiële gevolgen | De gasveer kan plotseling uit elkaar springen bij het openen van de achterklep. Hierdoor kan de achterklep dichtvallen en/of wegschietende onderdelen kunnen omstanders verwonden. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de gasveren van de achterklep vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De soldeerverbinding in het motorstuurrelais is mogelijk onjuist. Hierdoor kan het motorstuurrelais uitvallen waardoor de spanning naar de motor ECU wegvalt. |
| Materiële gevolgen | Het uitvallen van de motor en stilvallen van het voertuig. De motor kan dan niet meer worden gestart. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal het motorstuurrelais vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | In het vergrendelingsmechanisme van de portiersloten zit mogelijk een intern defect. |
| Materiële gevolgen | Indien dit defect optreedt kan het portier onvoldoende vergrendeld zijn. Hierdoor kunnen één of meerdere portieren ongewenst ontgrendelen en open gaan. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de portiersloten vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De afdichting van het handremmechanisme in de linker en/of rechter achterremklauw is mogelijk onvoldoende. Hierdoor kan corrosievorming op het handremmechanisme ontstaan waardoor het mechanisme vast kan gaan zitten. |
| Materiële gevolgen | Het niet of niet goed werken van de parkeerrem. Hierdoor kan het voertuig onbedoeld in beweging komen. Tevens kan door een vastzittend verstelmechanisme de remblokslijtage hoog zijn. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de achterremklauwen controleren en indien nodig vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020-4056899 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De afdichting van de kogelverbinding van het ruitenwissermechaniek kan water doorlaten. Als gevolg kan in de kogelverbinding corrosie ontstaan en de verbinding losraken. |
| Materiële gevolgen | Niet werken van de ruitenwissers. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent neemt maatregelen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Het ruitenwissermechaniek wordt dan vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020 4056899 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De eindpijp van de achterste uitlaatdemper is mogelijk onjuist gelast. Hierdoor kan de eindpijp losraken. |
| Materiële gevolgen | De eindpijp kan op het wegdek terecht komen. Dit kan een gevaar opleveren voor overige weggebruikers. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de las van de uitlaatdemper controleren en een verstevigingsbeugel monteren. Indien nodig wordt de uitlaatdemper vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020-4056899 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De computer (ECU) beoordeelt de ladingstoestand van de 12V accu verkeerd. |
| Materiële gevolgen | De kans bestaat dat indien de motor is uitgeschakeld door de Automatic Stop & Go, de motor niet opnieuw gestart kan worden, omdat de capaciteit van de 12V accu op dat moment onvoldoende is. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de ECU voorzien van nieuwe software. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020-4056899 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
132 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 183 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 430,00 x 177,00 x 162,00 cm |
| Ledig gewicht |
1235 kg
|
| Massa rijklaar |
1870 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1870 kg
|
| Laadvermogen | 635 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 665 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 11-10-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| 100% Dealeronderhouden |
| Achterruitverwarming |
| Achterspoiler in kleur van de carrosserie |
| Achteruitrijcamera |
| Achteruitrij camera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Audiobediening op stuur |
| Automatisch dimmende binnenspiegel |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bekerhouder voor |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Black Trim |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Chroom delen exterieur |
| Comfort pakket |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Familie-Pakket |
| Getint glas |
| Halogeen mistlampen |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Houten versnellingspook |
| Keyless Entry |
| Kinderzitje voorbereiding ISOfix |
| KleurenDisplay |
| Koplampen in hoogte verstelbaar |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Licht & Zicht pakket |
| Metallic lak |
| Multifunctioneel display plus |
| Multimedia-voorbereiding |
| Onderhoud boekje aanwezig |
| Parkeersensor achter |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Rokersvrije auto |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak, afneembaar |
| Warmtewerend getint glas |
| Winter pakket |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.