21-06-2006
Diesel
Automaat
321.558 km
4.134 cc
9 l/100km
21-06-2006
Diesel
Automaat
321.558 km
4.134 cc
9 l/100km
| Kenteken | PB-861-J Switch kenteken |
| Merk | Audi |
| Model | A8 |
| Tellerstand |
321.558 km, op 06-05-2020
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 4.2 TDI quattro Pro Line Uniek Mega Voll!! |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
4E
|
| RDW variant |
LBVNQ1
|
| RDW uitvoering |
QA6EA0R4E20S47GG
|
| RDW handelsnaam |
AUDI A8
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0198*16 |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat onder r. voorzitting |
| Catalogusprijs |
€ 152.038
|
| Bruto BPM |
€ 34.445
|
| Import auto | Ja |
| Bouwjaar | 2006 |
| Datum eerste toelating |
21-06-2006
|
| Datum eerste tenaamstelling in Nederland |
22-05-2017
|
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | F |
| CO2 uitstoot |
249 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
9 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
13.3 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7.2 l/100 km
|
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Ledig gewicht |
1920 kg
|
| Massa rijklaar |
2545 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2545 kg
|
| Laadvermogen | 625 kg |
| Trekgewicht geremd | 2300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 227 à € 238 per maand |
| Bijtelling | 35 % |
| APK vervaldatum | 29-05-2023 |
| ABS |
| ABS en ASR |
| ABS en EBD |
| achterbank in delen neerklapbaar. |
| Achterruitwisser |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco |
| Airco met automatische regeling |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Audio installatie |
| Autotelefoon |
| Autotelefoon voorbereiding |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Cd-wisselaar |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| Dubbele airbag |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch glazen kanteldak |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| elektrisch glazen schuif-/kanteldak (dubbel) |
| Elektrisch glazen schuifdak |
| elektrisch open dak |
| Elektrisch schuif-/kanteldak |
| elektrisch schuif-/kanteldak met zonnepanelen |
| elektrisch schuifdak |
| elektrisch transparant schuif-/kanteldak |
| elektrisch transparant schuif-/kanteldak. |
| elektrisch transparant schuif-/kanteldak.. |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| ESD |
| Extra getint glas achter |
| Geluidsisolerend glas |
| Getint glas |
| Getint warmtewerend glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Interieur voorverwarming/(koeling) |
| Keyless Entry |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lederen stuurwiel |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Luxe lederen bekleding |
| metaalkleur |
| Microvezel bekleding |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| schuif-/kanteldak transparant. |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| TV-ontvanger |
| Verwarmde zitplaatsen voor en achter |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon koplampen |
| Xenon koplampen met reiniging |
| Xenon verlichting |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.