19-08-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
136.586 km
2.995 cc
3 l/100km
19-08-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
136.586 km
2.995 cc
3 l/100km
| Kenteken | P-978-LD Switch kenteken |
| Merk | Porsche |
| Model | Cayenne |
| Tellerstand |
136.586 km, op 14-07-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 3.0 E-Hybrid SPORT - Panorama dak I Sport pakket I Leer I Airco I 21"Sport velgen I Black Trim I Nacht camera |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
9YA
|
| RDW variant |
EF22
|
| RDW uitvoering |
1715100
|
| RDW handelsnaam |
CAYENNE E-HYBRID
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*0900*06 |
| Vermogen totaal | 250 kW |
| Topsnelheid | 253 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 5 seconden |
| Afmetingen | 492,00 x 198,00 x 170,00 cm |
| Ledig gewicht |
2270 kg
|
| Massa rijklaar |
3030 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3030 kg
|
| Laadvermogen | 760 kg |
| Trekgewicht geremd | 3500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 156 à € 171 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 17-11-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 19""" |
| "Lichtmetalen velgen 21""" |
| 100% Dealeronderhouden |
| Aanhanger-assistent |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitverwarming |
| Achterspoiler in kleur van de carrosserie |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief Demping Systeem (ADS) |
| Afdaal assistent |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco separaat achter |
| Alarmsysteem |
| Aluminium delen exterieur |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Armsteun achter |
| Audio installatie high-end |
| Automatische koplampactivering (ALS) |
| Automatische niveauregeling |
| AUX-aansluiting |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bediening versnellingen op stuur |
| Bekerhouder voor |
| Black edition Pack |
| Black Trim |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfort pakket |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| DAB-ontvanger |
| Dakspoiler |
| Design Pakket |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Extra getint glas |
| Geluidwerend glas |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Kinderzitje voorbereiding ISOfix |
| Kleuren Touchscreen |
| Koplampen in hoogte verstelbaar |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| LED koplampen |
| LED koplampen adaptief |
| Licht & Zicht pakket |
| Luchtvering |
| Metallic lak |
| Multifunctioneel display plus |
| Multimedia-voorbereiding |
| Nachtzicht-assistent |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Premium kleur |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rokersvrije auto |
| Rondomzicht camera |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Smartphone-interface (Apple CarPlay & Android Auto) |
| Sport-onderstel |
| Sport pakket |
| Sportstoelen |
| Sport stoel met massage functie |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Stad camerapakket plus |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stoelen-pakket |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurwiel met schakelpaddels |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| USB-aansluiting |
| Veiligheids-pakket |
| Verkeersbord detectie |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Warmtewerend getint glas |
| Warmtewerend glas |
| WiFi voorbereiding |
| Winter pakket |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.