02-08-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
71.853 km
1.580 cc
1 l/100km
02-08-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
71.853 km
1.580 cc
1 l/100km
| Kenteken | P-862-XT Switch kenteken |
| Merk | Hyundai |
| Model | IONIQ |
| Tellerstand |
71.853 km, op 13-11-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6 GDi PHEV Comfort | Navigatie | Carplay&Android | Camera |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
AE
|
| RDW variant |
B5P21
|
| RDW uitvoering |
D61CY1
|
| RDW handelsnaam |
IONIQ
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1157*15 |
| Topsnelheid | 178 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 447,00 x 182,00 x 145,00 cm |
| Ledig gewicht |
1470 kg
|
| Massa rijklaar |
1970 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 43 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1970 kg
|
| Laadvermogen | 500 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 19-02-2028 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control (adaptief) |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| ISO-fix |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Nederlandse auto |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelpaddles |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.