03-02-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
108.936 km
1.332 cc
2 l/100km
03-02-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
108.936 km
1.332 cc
2 l/100km
| Kenteken | P-775-BJ Switch kenteken |
| Merk | JEEP |
| Model | COMPASS |
| Tellerstand |
108.936 km, op 05-12-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 4xe 190PK Plug-in Hybrid Electric LIMITED-ED PANORAMADAK NAVI-CAMERA LEER TREKHAAK |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
MP
|
| RDW variant |
JHPFP
|
| RDW uitvoering |
ML1BBH1
|
| RDW handelsnaam |
COMPASS
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Bruin |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e3*2007/46*0508*12 |
| Topsnelheid | 183 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 440,00 x 182,00 x 164,00 cm |
| Ledig gewicht |
1835 kg
|
| Massa rijklaar |
2400 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2400 kg
|
| Laadvermogen | 565 kg |
| Trekgewicht geremd | 1250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Kleur | Bruin |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 81 à € 89 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 03-02-2028 |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| "Lichtmetalen velgen 19""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitrijcamera |
| Achteruitrijcamera |
| Afdaal assistent |
| Afneembare trekhaak |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alarmsysteem |
| ALLE AUTOS ZIJN DEALER ONDERHOUDEN INCL BOEKJES |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple Carpl./Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| audio-navigatie full map + hard disk |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Extra getint glas |
| Full-LED koplampen |
| GLAZEN PANORAMA SCHUIFDAK |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Isofix-bevestigingssysteem voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED-dagrijverlichting |
| LED achterlichten |
| Lederen/stoffen bekleding |
| Lederen bekleding |
| lederen stuurwiel en versnellingspook |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| LED XENON |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Metallic lak |
| Multicontourstoelen voor bestuurder en passagier |
| Multimedia-voorbereiding |
| Nationale auto pas NAP (kilometer garantie) |
| Navigatie-systeem full map |
| Navigatie full map |
| Navigation Pack |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| PRIVE GLAS 35% GETIND |
| Radio |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Start&Stop |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurhulp |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Winter-pack |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.