18-01-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
110.160 km
1.498 cc
5 l/100km
18-01-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
110.160 km
1.498 cc
5 l/100km
| Kenteken | P-718-PK Switch kenteken |
| Merk | AUDI |
| Model | A3 LIMOUSINE |
| Tellerstand |
110.160 km, op 25-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 35 TFSI edition one |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
GY
|
| RDW variant |
LDFYAF1
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7CW002RT011C184
|
| RDW handelsnaam |
A3 LIMOUSINE
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*2060*01 |
| Vermogen totaal | 110 kW |
| Topsnelheid | 232 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 450,00 x 182,00 x 143,00 cm |
| Ledig gewicht |
1295 kg
|
| Massa rijklaar |
1875 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1875 kg
|
| Laadvermogen | 580 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 21-01-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18""" |
| Aanraakscherm |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| Aluminium delen exterieur |
| Aluminium interieur afwerking |
| Android auto / Apple carplay |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bochtverlichting |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Botswaarschuwing |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Camera |
| Carbonafwerking interieur |
| CD |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Centrale vergrendeling |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dagrijverlichting |
| Digitale radio-ontvangst |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie |
| Dodehoek detector |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektronische parkeerrem |
| Emergency Brake Assist |
| Extra getint glas |
| Geluidwerend glas |
| Getinte ramen |
| Grootlichtassistent |
| Hill-Hold Control |
| Hill hold-functie |
| Inductieladen voor smartphones |
| Interieur voorverwarmingsinstallatie |
| Isofix |
| Katalysator |
| Kentekenregistratie |
| Keyless-pakket |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| Koplamp volledig LED |
| Kuipstoelen |
| Lane Departure Warning Systeem |
| Laserlicht |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED verlichting |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtsensor |
| Matrix LED koplampen |
| Metallic lak |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Navigatiesysteem |
| Neerklapbare passagiersstoel |
| Noodoproepsysteem |
| Parkeer-assistent |
| Parkeerhulp |
| Parkeerhulp achter |
| Parkeerhulp automatisch |
| Parkeerhulp voor |
| Parkeer pakket |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Schakelflippers |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sfeerverlichting |
| Skiluik |
| Snelheidsbeperkingsinstallatie |
| Sound system |
| Spoiler |
| Sportonderstel |
| Sport pakket |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/Stop-systeem |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Startonderbreker |
| Stoelverwarming |
| Stof/kunstlederen bekleding |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurhulp |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Traction Control |
| Uitwijk assistent |
| USB |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Verblindingsvrij grootlicht |
| Verkeersbord detectie |
| Verkeersbordherkenning |
| Vermoeidheidsdetectie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Vierseizoenenbanden |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorruitverwarming |
| Warmtewerende voorruit |
| WiFi voorbereiding |
| Zij-airbags |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.