24-03-2022
Elektrisch
Automaat
70.570 km
Onbekend
Onbekend
24-03-2022
Elektrisch
Automaat
70.570 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | P-699-GV Switch kenteken |
| Merk | TESLA |
| Model | MODEL 3 |
| Tellerstand |
70.570 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | Long Range AWD 75 kWh/ SOH 93.3 % |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
003
|
| RDW variant |
E5LD
|
| RDW uitvoering |
BQB1S5N
|
| RDW handelsnaam |
MODEL 3
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1293*21 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 208 kW |
| Vermogen elektromotor | 208 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 55 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 52,25 kWh |
| Actieradius (geschat) | 321 km |
| Actieradius zomer | 364 km |
| Actieradius winter | 314 km |
| Actieradius zonder range extender | 491 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 5 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 103,37 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 15,28 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 2,50 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 120 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,37 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 697,87 km/h |
| Verbruik geschat | 18,88 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 14,40 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 18,59 kWh/100km |
| Verbruik winter | 22,26 kWh/100km |
| Omschrijving defect | Bij bepaalde voertuigen met elektronische stuurbekrachtiging kan een overspanningsstoring de componenten van de motoraandrijving op de printplaat overbelasten. |
| Materiële gevolgen | De stuurbekrachtiging kan uitvallen. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | Eigenaren van betrokken voertuigen worden geadviseerd softwareversie 2023.38.4 of een latere versie te installeren. Er is geen servicebezoek nodig en eigenaren van voertuigen met softwareversie 2023.38.4 of een latere versie hoeven geen verdere actie te ondernemen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: +31 (0)137 99 95 25 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 233 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 5 seconden |
| Afmetingen | 469,00 x 185,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1819 kg
|
| Massa rijklaar |
2232 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2232 kg
|
| Laadvermogen | 413 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 78 à € 86 per maand |
| APK vervaldatum | 25-03-2028 |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Audio installatie premium |
| Autonome parkeerfunctie |
| Autopilot |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Connected services |
| Dodehoek detector |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen |
| Full Self-Driving Capability |
| Houtafwerking interieur |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED mistlampen |
| Metaalkleur parelmoer |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Premium kleur |
| Spraakbediening |
| Startblokkering |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verwarmde voorstoelen |
| WiFi voorbereiding |
| Zelfstandige rijstrookwissel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.