10-03-2006
Lpg g3 en benzine
Automaat
282.347 km
3.000 cc
12 l/100km
10-03-2006
Lpg g3 en benzine
Automaat
282.347 km
3.000 cc
12 l/100km
| Kenteken | P-699-BL Switch kenteken |
| Merk | SUBARU |
| Model | LEGACY |
| Tellerstand |
282.347 km, op 31-03-2026
|
| Brandstof | Lpg g3 en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | 3.0R spec.B / AUT / LEDER / CRUISE / DAB / SCHUIFDAK |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
BL
|
| RDW handelsnaam |
LEGACY
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Verbruik gecombineerd |
12 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
17 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
9 l/100 km
|
| Aantal cilinders |
6
|
| Motorinhoud |
3.000 cc
|
| Turbo | Nee |
| Vermogen |
218 kW (296 pk)
|
| Type gasinstallatie |
G3 gasinstallatie
|
| Topsnelheid | 243 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Ledig gewicht |
1447 kg
|
| Massa rijklaar |
2030 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2030 kg
|
| Laadvermogen | 583 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 748 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 114 à € 121 per maand |
| APK vervaldatum | 01-10-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| 4 WD |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armleuning midden voor |
| Audio installatie |
| AUX-in |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Cd-wisselaar |
| Centr. deurvergr.. afstandbediend |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| El. verst. best.stoel |
| El. verst. voorstoelen |
| Electronic climate controle |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch schuif-/kanteldak |
| Hoofdsteunen actief |
| Lederen/alcantara bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Mistlampen voor |
| Navigatiesysteem |
| Radio DAB |
| Sportonderstel |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Verwarmde voorstoelen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.