08-07-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
21.963 km
998 cc
6 l/100km
08-07-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
21.963 km
998 cc
6 l/100km
| Kenteken | P-652-XP Switch kenteken |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | BAYON |
| Tellerstand |
21.963 km, op 15-04-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Rood |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.0 T-GDI Premium |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
BC3
|
| RDW variant |
C5P71
|
| RDW uitvoering |
D71DY3
|
| RDW handelsnaam |
BAYON
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e5*2007/46*0121*03 |
| Omschrijving defect | De brandstofpomp kan vastlopen. |
| Materiële gevolgen | De motor kan vermogen verliezen of uitvallen, dit vergroot de kans op een ongeval. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De brandstofpomp wordt vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 12 seconden |
| Afmetingen | 418,00 x 178,00 x 150,00 cm |
| Ledig gewicht |
1120 kg
|
| Massa rijklaar |
1680 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1680 kg
|
| Laadvermogen | 560 kg |
| Trekgewicht geremd | 1110 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| APK vervaldatum | 16-04-2028 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| All season banden |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| apple carplay/ android |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Connected services |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Full LED koplampen |
| Grootlicht-assistent |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurhulp |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel verwarmd |
| Stuurwiel verwarming |
| Telefoonintegratie premium |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.