18-07-2006
Lpg g3 en benzine
Automaat
201.376 km
4.511 cc
16 l/100km
18-07-2006
Lpg g3 en benzine
Automaat
201.376 km
4.511 cc
16 l/100km
| Kenteken | P-438-KJ Switch kenteken |
| Merk | Porsche |
| Model | Cayenne |
| Tellerstand |
201.376 km, op 13-03-2025
|
| Brandstof | Lpg g3 en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | Turbo S YOUNGTIMER - Schuifd-Trekhaak LPG G3 |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW handelsnaam |
CAYENNE TURBO S
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Plaats chassisnummer | r. in kofferruimte by reservewiel |
| Omschrijving defect | Bij de keuzehendelkabel is een kunststof bus gemonteerd die bij het schakelen en terugschakelen kan breken. Hierdoor ontstaat speling en een slechte verbinding tussen keuzehendel en versnellingsbak. |
| Materiële gevolgen | De met de keuzehendel gekozen versnelling wordt niet correct in de transmissie ingeschakeld. Gebeurt dit bij keuzehendelstand P en bij een niet-geactiveerde parkeerrem, dan is de auto niet beveiligd tegen wegrollen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht aan afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de kunststof bus vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: (0)33 49 49 757 Internetadres: |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| CO2 uitstoot |
378 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
16 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
21.9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
11.9 l/100 km
|
| Aantal cilinders |
8
|
| Motorinhoud |
4.511 cc
|
| Turbo | Nee |
| Vermogen |
383 kW (520 pk)
|
| Type gasinstallatie |
115R gasinstallatie
|
| Topsnelheid | 270 km/h |
| Ledig gewicht |
2426 kg
|
| Massa rijklaar |
3080 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3080 kg
|
| Laadvermogen | 654 kg |
| Trekgewicht geremd | 3500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 267 à € 282 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 02-04-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achterruit apart te openen |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Bagagedek |
| bestuurdersairbag |
| Boordcomputer |
| Cd-wisselaar |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch glazen kanteldak |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| elektrisch glazen schuif-/kanteldak (dubbel) |
| Elektrisch glazen schuifdak |
| elektrisch open dak |
| Elektrisch schuif-/kanteldak |
| elektrisch schuif-/kanteldak met zonnepanelen |
| elektrisch schuifdak |
| elektrisch transparant schuif-/kanteldak |
| elektrisch transparant schuifdak |
| Elektrisch variabele schokdemperafstelling |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Getint glas |
| Getint warmtewerend glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Luchtvering |
| metaalkleur |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Skiluik |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon koplampen |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.