30-04-2022
Benzine
Automaat
159.965 km
1.499 cc
5 l/100km
30-04-2022
Benzine
Automaat
159.965 km
1.499 cc
5 l/100km
| Kenteken | P-295-ND Switch kenteken |
| Merk | MINI |
| Model | CLUBMAN ONE |
| Tellerstand |
159.965 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.5 Automaat / Navigatie / 1e Eigenaar / Clima / Recent Onderhoud incl. Remmen compleet / LED-Verlichting / NED-MINI |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
FMK
|
| RDW variant |
LV11
|
| RDW uitvoering |
IAW500L0
|
| RDW handelsnaam |
CLUBMAN ONE
|
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1683*12 |
| Tellerstand |
159.965 km, op 27-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
122 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 12 seconden |
| Afmetingen | 427,00 x 180,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1335 kg
|
| Massa rijklaar |
1900 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1900 kg
|
| Laadvermogen | 565 kg |
| Trekgewicht geremd | 1100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 715 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 30-04-2028 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Alarm klasse 3 |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatie full map |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfort Pack |
| Comfortstoel(en) |
| Connected Navigation |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Hemelbekleding Anthrazit |
| Hill hold-functie |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Metallic lak |
| Middenarmsteun vóór met opbergmogelijkheid |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem |
| Parkeersensor achter |
| Pianolak interieur afwerking |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Speciale kleur |
| Sportstuur |
| Startblokkering |
| Stof/kunstlederen bekleding |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Vermoeidheids herkenning |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.