15-03-2019
Diesel
Automaat
159.138 km
2.993 cc
8 l/100km
15-03-2019
Diesel
Automaat
159.138 km
2.993 cc
8 l/100km
| Kenteken | P-290-VR Switch kenteken |
| Merk | LAND ROVER |
| Model | RANGE ROVER SPORT |
| Tellerstand |
159.138 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 3.0 SDV6 Autobiography Dynamic *Nieuwe Motor!* |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
LW
|
| RDW variant |
S5CH2K
|
| RDW uitvoering |
A5CC
|
| RDW handelsnaam |
RANGE ROVER SPORT
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2007/46*0909*18 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | G |
| CO2 uitstoot |
198 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7 l/100 km
|
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 488,00 x 207,00 x 180,00 cm |
| Ledig gewicht |
2199 kg
|
| Massa rijklaar |
3050 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3050 kg
|
| Laadvermogen | 851 kg |
| Trekgewicht geremd | 3500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 270 à € 284 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 31-05-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 22""" |
| 4-wiel besturing |
| 5-deurs combi |
| 12v aansluiting |
| Aanhanger-assistent |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank met armsteun |
| Achterruitverwarming |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Active Cornering Enhancement (ACE) |
| Airbag(s) |
| Airbag(s) side |
| Airco |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatiesysteem |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatische transmissie |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurders-informatie-systeem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Binnenverlichting |
| Bluetooth |
| Brake Assist System |
| Brake Assist System (BAS) |
| Brede beschermstrip |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Cd-speler |
| Centrale deurvergrendeling |
| Communicatie-unit |
| Connected services |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Derde remlicht |
| Differentieel blokkering |
| Digital Key |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische handrem |
| Elektrische kindersloten achter |
| Elektrische ramen |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stuurkolom |
| Extra getint glas |
| Gelaagde zijruit(en) |
| Geluidwerend glas |
| Grille |
| Head-up display |
| Hellingshoeksensor |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen voor |
| Infodisplay |
| Interface |
| Ionisator voor de luchtreiniging |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Knipperlicht in Buitenspiegel geïntegreerd |
| Koplampreiniging |
| Laadruimteafdekking |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lederen sportstuur |
| Lederen stuurwiel |
| Luchtvering |
| Luxe lederen interieur |
| Matrix LED koplampen |
| Metallic lak |
| Mistlampen |
| Modelwijziging |
| Mp3-speler |
| Multimedia-voorbereiding |
| Niveauregeling |
| Noodoproepsysteem |
| Park Distance Control |
| Parkeer-assistent |
| Regensensor |
| Remzadels |
| Reservewiel |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Roetfilter |
| Rondomzicht camera |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Sierlijsten |
| Soft Close Portieren |
| Speciale kleur |
| Speciale motorkap |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stoffen bekleding |
| Stuurbekrachtiging |
| Telefoonintegratie premium |
| Terrain-Response-System |
| Torque Vectoring |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Velgsloten |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Vloermatten |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorruit verwarmbaar |
| Wielbasis 2923 mm |
| Zijruiten |
| Zonnekleppen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.