22-04-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
53.344 km
1.499 cc
Onbekend
22-04-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
53.344 km
1.499 cc
Onbekend
| Kenteken | P-288-ND Switch kenteken |
| Merk | MINI |
| Model | COUNTRYMAN COOPER SE ALL4 |
| Tellerstand |
53.344 km, op 24-04-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | White silver (wit) |
| Tint | Licht |
| Uitvoering | Cooper SE ALL4 Business Edition |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
FMX
|
| RDW variant |
21BS
|
| RDW uitvoering |
IAW50000
|
| RDW handelsnaam |
COUNTRYMAN COOPER SE ALL4
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1682*12 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 162 kW |
| Vermogen elektromotor | 70 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 10 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 39 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 14,80 kWh/100km |
| Tellerstand |
53.344 km, op 24-04-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 196 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 430,00 x 182,00 x 156,00 cm |
| Ledig gewicht |
1690 kg
|
| Massa rijklaar |
2270 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 36 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2270 kg
|
| Laadvermogen | 580 kg |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 22-04-2026 |
| 18" LM Pin Spoke zwart RFT |
| Achteruitrijcamera |
| Actieve voetgangersbescherming |
| Active Cruise Control (ACC) |
| AG-Intern |
| AG Intern |
| Akoestische waarschuwing veiligheidsgordel |
| Akoestische waarschuwing voor voetgangers |
| Alarmcode (Intern) |
| Alarmsignaal (Intern) |
| Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM) |
| Automatische airconditioning 2-zone |
| Automatische dimmende binnenspiegel |
| Automatische vergrendeling tijdens rijden (Intern) |
| Banden met noodloopeigenschappen |
| Bandenspanningsweergavesysteem |
| Boordliteratuur Nederlands |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Business Edition |
| Classic Uitvoering |
| Comfort Access |
| Comfort Plus Pakket |
| Comfortstoelen |
| Comfort telefoonvoorbereiding met draadloze oplaadmogelijkheid |
| Condition Based Service |
| ConnectedDrive Services |
| Connected Navigation Plus Pakket |
| DAB-tuner |
| Dakdraagsysteem in mat zwart |
| Dak en buitenspiegels uitgevoerd in zwart |
| Driving assistant |
| Driving Assistant Plus Pakket |
| eDrive Services |
| Elektrisch verwarmde voorstoelen |
| Emergency call |
| EU AG intern |
| Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit |
| Glazen panoramadak |
| Harman-Kardon sound system |
| Hemelbekleding Anthrazit |
| In hoogte verstelbare psssagiersstoel |
| Interieurpanelen Piano Black |
| isofix bevestiging |
| Kilometertacho |
| Koudemiddel |
| LED-koplampen met uitgebreide functies |
| LED-mistlampen voor |
| Leer Chester Indigo Blue |
| Lichtpakket |
| Middenarmsteun achter |
| Middenarmsteun voor |
| MINI Car Sharing voorbereiding |
| Mini Connected |
| MINI Connected XL |
| Mini Driving Modes |
| MINI Excitement Pakket |
| MINI Head-Up Display |
| MINI Navigatiesysteem |
| Mistlamp achter |
| Multifunctioneel instrumentenpaneel |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Nederlandse taalversie |
| NoodLaadkabel (Mode 2) |
| Opbergpakket |
| Park Assistant |
| Personal Assistant Service |
| Piano Black Exterior pack |
| Picnic bench |
| Radio Mini Visual Boost |
| Real Time Traffic Information |
| Remote Services |
| Rookvrij |
| Selectie CO2 (Intern) |
| Service Inclusive - 5 jaar/100.000 km |
| Smartphone integratie |
| Sportstuurwiel met leder bekleed |
| Steptronic transmissie |
| Stuurwielrand verwarmd |
| Teleservices |
| Velours Vloermatten |
| Verlengde Garantie - 3 jaar |
| White Silver |
| Wielslotbouten |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.