23-03-2016
Elektrisch en benzine
Automaat
118.023 km
1.798 cc
4 l/100km
23-03-2016
Elektrisch en benzine
Automaat
118.023 km
1.798 cc
4 l/100km
| Kenteken | P-254-KX Switch kenteken |
| Merk | LEXUS |
| Model | LEXUS CT200H |
| Tellerstand |
118.023 km, op 24-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (1 traps) |
| Kleur | Bruin |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 200h Sport |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
A10(A)
|
| RDW variant |
ZWA10(H)
|
| RDW uitvoering |
ZWA10L-AHXBBW(1E)
|
| RDW handelsnaam |
LEXUS CT200H
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Soort bekleding | Alcantara |
| Interieurkleur | Wit |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2007/46*0150*04 |
| Vermogen totaal | 100 kW |
| Vermogen elektromotor | 60 kW |
| Type accu | NI |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
88 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
4 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 435,00 x 177,00 x 146,00 cm |
| Ledig gewicht |
1385 kg
|
| Massa rijklaar |
1845 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 45 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1845 kg
|
| Laadvermogen | 460 kg |
| Kleur | Wit |
| Soort bekleding | Alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 18-08-2026 |
| 16 " felgen |
| Aansluiting Aux |
| Aansluiting USB |
| ABS |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank neerklapbaar (gelijke delen) |
| Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen) |
| Achteruitrijcamera |
| Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling |
| Airbag(s) |
| Airbag(s) front |
| Airbag(s) front + zij |
| Airbag(s) front + zij + overige |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airco met elektronische regeling |
| Airconditioning |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Anti Slipregeling |
| Armsteun voor |
| Audio |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bagage afdekking |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth Streaming |
| Boordcomputer |
| buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar |
| Buitensp elektrisch verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Cd-wisselaar |
| Centrale deurvergrendeling |
| Comfort stoelen |
| Cruise Control |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| Ecc |
| El. bedienbare ramen achter |
| El. bedienbare ramen voor |
| El. inklapbare buitenspiegels |
| El. verstelbare buitenspiegels |
| El. verwarmbare voorruit |
| Electronic Climate control |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Handsfree bluetooth |
| Hill hold |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Keyless Entry |
| Keyless start/stop |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Licht sensor |
| LM-velgen |
| metaalkleur |
| Metallic lak |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multifunctioneel stuur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia systeem |
| Navigatie |
| Navigatie groot beeldscherm |
| navigatiesysteem full map |
| Navigatie voorbereiding |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radiovoorbereiding |
| Regensensor |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar |
| Stuurkolom in hoogte verstelbaar |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Warmtewerend glas |
| Xenon koplampen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.