30-03-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
40.350 km
1.332 cc
2 l/100km
30-03-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
40.350 km
1.332 cc
2 l/100km
| Kenteken | P-227-KF Switch kenteken |
| Merk | Jeep |
| Model | Compass |
| Tellerstand |
40.350 km, op 31-03-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Jetset Blue Metallic (blauw) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 4xe Plug-in Limited Lease Ed. BTW/Trekhaak/camera/Carplay/LED |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
MP
|
| RDW variant |
JHPFP
|
| RDW uitvoering |
ML1BBH1
|
| RDW handelsnaam |
COMPASS
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
P
|
| Typegoedkeuringnr | e3*2007/46*0508*12 |
| Topsnelheid | 183 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Aandrijving | Voor + Achter |
| Ledig gewicht |
1835 kg
|
| Massa rijklaar |
2400 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2400 kg
|
| Laadvermogen | 565 kg |
| Trekgewicht geremd | 1250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 81 à € 89 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 30-03-2028 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Type distributie | Ketting |
| Onderhoudsinterval | 12 maanden |
| Interieurfilter | 30.000 km / 24 maanden |
| Luchtfilter | 30.000 km / 24 maanden |
| Motorolie | 12 maanden |
| Olie, automatische transmissie | 240.000 km |
| Oliefilter | 12 maanden |
| Remvloeistof | 24 maanden |
| V-riem | 120.000 km / 72 maanden |
| Bougie | 60.000 km / 48 maanden |
| Opmerkingen |
Bougie elke 60.000 km/48 maanden Hydraulische filter, automatische transmissie elke 240.000 km Interieurfilter alleen in stoffige gebieden. elke 15.000 km onder normale rijomstandigheden, elke 30.000 km/24 maanden bij gebruik onder zware omstandigheden vaker controleren; indien nodig vervangen Luchtfilter onder normale rijomstandigheden, elke 30.000 km/24 maanden alleen in stoffige gebieden. elke 15.000 km Motorolie Oliebeurt (onderhoudsindicator): maximaal 12 maanden Olie, automatische transmissie elke 240.000 km Oliefilter Oliebeurt (onderhoudsindicator): maximaal 12 maanden Remvloeistof elke 75.000 km/24 maanden V-riem elke 60.000 km/48 maanden onder zware rijomstandigheden [stoffige gebieden, extreme temperaturen, stadsverkeer met lang stationair draaien] onder normale rijomstandigheden, elke 120.000 km/72 maanden |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Afdaal assistent |
| Afneembare trekhaak |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen actief |
| incl boekjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| Lederen/stoffen bekleding |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Licht pakket |
| Metallic lak |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigation Pack |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurhulp |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Vaste trekhaak |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
| zeer nette auto |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.