19-02-2016
Benzine
Handgeschakeld
109.607 km
1.197 cc
5 l/100km
19-02-2016
Benzine
Handgeschakeld
109.607 km
1.197 cc
5 l/100km
| Kenteken | P-199-LX Switch kenteken |
| Merk | Renault |
| Model | Mégane |
| Tellerstand |
109.607 km, op 10-11-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.2 TCe 130PK Zen I Keyless I Climate I Cruise I LM Velgen I Navi groot I Led I Bluetooth |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
RFB
|
| RDW variant |
BF2
|
| RDW uitvoering |
MR66SA010000
|
| RDW handelsnaam |
MEGANE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Soort bekleding | Velours |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0546*02 |
| Tellerstand |
109.607 km, op 10-11-2025
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | De bevestigingsbouten van het vergrendelingsmechanisme van het achterbankframe zijn te zwak uitgevoerd. |
| Materiële gevolgen | Bij forse snelheidsafname, zoals een aanrijding, kan het achterbankframe onvoldoende geborgd zijn. Hierdoor kan de bagage uit de kofferruimte onvoldoende worden tegengehouden en in het interieur terecht komen en geeft de achterbank onvoldoende bescherming aan de achterpassagiers. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht zo spoedig mogelijk contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de bouten van het vergrendelingsmechanisme van het achterbankframe controleren en zo nodig vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0303 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De voorwielremslangen kunnen niet goed gemonteerd zijn in de steunen. Hierdoor kunnen de remslangen worden geraakt door de velg en de band. |
| Materiële gevolgen | De remslangen kunnen beschadigen en lek raken. Hierdoor kan het remsysteem gedeeltelijk uitvallen. De bestuurder merkt een langere slag van het rempedaal en een verminderde remcapaciteit. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de voorremslangen visueel controleren, zonodig vervangen en de remslangen met nieuwe klembanden vastzetten in hun steun. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0303 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
120 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 198 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 436,00 x 181,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1222 kg
|
| Massa rijklaar |
1806 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1806 kg
|
| Laadvermogen | 584 kg |
| Trekgewicht geremd | 1650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 660 kg |
| Soort bekleding | Velours |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 26-04-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| 5-deurs combi |
| 12v aansluiting |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitverwarming |
| Airbag(s) |
| Airbag(s) side |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatiesysteem |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische handrem |
| Elektrische ramen |
| Energierecuperatie |
| Getint glas |
| Gordels in hoogte verstelbaar |
| Hill hold-functie |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Knipperlicht in Buitenspiegel geïntegreerd |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Mistlampen |
| Modelwijziging |
| Navigatie |
| Rijprofielselectie |
| Stoel ventilatie achter |
| Stoffen bekleding |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verstelbare (in hoogte) bestuurders stoel |
| Verstelbare stuurkolom |
| Waarschuwingssysteem |
| Zonnekleppen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.