15-01-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
98.634 km
2.995 cc
3 l/100km
15-01-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
98.634 km
2.995 cc
3 l/100km
| Kenteken | P-104-BG Switch kenteken |
| Merk | PORSCHE |
| Model | CAYENNE E-HYBRID |
| Tellerstand |
98.634 km, op 22-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Diepzwart metallic (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 3.0 E-Hybrid |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
9YA
|
| RDW variant |
EF22
|
| RDW uitvoering |
1715100
|
| RDW handelsnaam |
CAYENNE E-HYBRID
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*0900*05 |
| Vermogen totaal | 250 kW |
| Topsnelheid | 253 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 5 seconden |
| Ledig gewicht |
2270 kg
|
| Massa rijklaar |
3030 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 75 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3030 kg
|
| Laadvermogen | 760 kg |
| Trekgewicht geremd | 3500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 156 à € 171 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 15-01-2026 |
| 4-zone automatische airconditioning |
| aanhanger assistent |
| Achterasbesturing |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Adaptieve luchtvering met niveauregeling en hoogteverstelling inclusief Porsche Active Suspension Management (PASM) |
| Adaptieve sportstoelen (18-voudig elektrisch verstelbaar) met geïntegreerde hoofdsteunen en Memory Pakket |
| Afdaal assistent |
| Airbags achter |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium delen exterieur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Burmester® High-End SurroundSound-System |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoelen vóór (14-voudig elektrisch verstelbaar) met Memory Pakket |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dakrails aluminium zwart |
| Dakspoiler |
| Digital radio |
| Electronic climate controle |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch uitklapbare trekhaak |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Head-up display |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| knie airbag(s) |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Metallic |
| Multimedia-voorbereiding |
| Nachtzichtassistent |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| ParkAssistent inclusief Surround View |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Porsche Active Suspension Management |
| Porsche Dynamic Chassis Control |
| RDW-leges |
| Regensensor |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Soft-close portieren |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stoelventilatie |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging plus |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwielverwarming |
| Vervolgbotsing preventie |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Warmtewerend glas |
| WiFi voorbereiding |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.