07-06-2022
Elektrisch
Automaat
56.706 km
Onbekend
Onbekend
07-06-2022
Elektrisch
Automaat
56.706 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | P-092-RV Switch kenteken |
| Merk | Polestar |
| Model | 2 |
| Tellerstand |
56.706 km, op 04-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Long Range Single Motor 78 kWh |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
V
|
| RDW variant |
VSEG
|
| RDW uitvoering |
VSEGEK0?
|
| RDW handelsnaam |
POLESTAR 2
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2018/858*11085*01 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 170 kW |
| Vermogen elektromotor | 170 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 78 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 74,10 kWh |
| Actieradius (geschat) | 406 km |
| Actieradius zomer | 409 km |
| Actieradius winter | 353 km |
| Actieradius zonder range extender | 551 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 7,09 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 81,79 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 21,67 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 3,55 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 150 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,41 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 689,50 km/h |
| Verbruik geschat | 21,18 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 17,10 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 20,85 kWh/100km |
| Verbruik winter | 24,97 kWh/100km |
| Tellerstand |
56.706 km, op 04-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 461,00 x 189,00 x 148,00 cm |
| Ledig gewicht |
1969 kg
|
| Massa rijklaar |
2490 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2490 kg
|
| Laadvermogen | 1 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 91 à € 99 per maand |
| APK vervaldatum | 30-12-2027 |
| Aansluiting USB |
| ABS |
| Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen) |
| Achteruitrijcamera |
| Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling |
| Airbag(s) voor + zij |
| Airbag(s) voor + zij + overige |
| Airconditioning |
| Anti Slipregeling |
| Audio |
| Audiobediening op het stuurwiel |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| bots herkenning systeem |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitensp elektrisch verwarmbaar |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Centrale deurvergrendeling |
| Cruise Control |
| DAB+ |
| Dode hoek assistentie |
| Ecc |
| El. bedienbare ramen achter |
| El. bedienbare ramen voor |
| El. inklapbare buitenspiegels |
| El. Ramen |
| El. te openen kofferbak |
| El. verstelbare bestuurdersstoel |
| El. verstelbare buitenspiegels |
| El. verstelbare passagiersstoel |
| El. verwarmbare bestuurdersstoel |
| El. verwarmbare passagiersstoel |
| Elektrisch verstelbare stoelen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| ESP |
| Geluidsimulator |
| Grootlichtassistent |
| Handsfree bluetooth |
| Hill hold |
| Hoofdsteunen |
| Hoofdsteunen achter |
| Interieur voorverwarmingsinstallatie |
| Keyless Entry |
| Keyless entry/start/stop |
| Knie airbag |
| koplampen (adaptief) |
| Laadkabel |
| LED achterlichten |
| LED koplampen |
| LM-velgen |
| Metallic lak |
| Middenarmsteun voor |
| Multifunctioneel stuur |
| Navigatie |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor |
| PDC |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijbaanassistentie |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Telefoonintegratie premium |
| Touchscreen |
| Verkeersbordherkenning |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare lendesteun bestuurdersstoel |
| Verstelbare lendesteun passagiersstoel |
| Verwarmde stoelen |
| Voetgangersveiligheidssysteem |
| wifi |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.