29-03-2021
Benzine
Handgeschakeld
155.676 km
998 cc
4 l/100km
29-03-2021
Benzine
Handgeschakeld
155.676 km
998 cc
4 l/100km
| Kenteken | P-056-SJ Switch kenteken |
| Merk | FORD |
| Model | FIESTA |
| Tellerstand |
155.676 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Frozen White (wit) |
| Uitvoering | 1.0 EcoBoost Hybrid ST-Line X |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
JHH
|
| RDW variant |
B7JB1JX
|
| RDW uitvoering |
5CDPTNAXJA6
|
| RDW handelsnaam |
FIESTA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*3142*17 |
| Emissieklasse |
Euro 6d-TEMP
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
115 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Ledig gewicht |
1117 kg
|
| Massa rijklaar |
1685 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 42 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1685 kg
|
| Laadvermogen | 568 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 605 kg |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 29-03-2027 |
| 2 sleutels |
| 2e eigenaar |
| 2x USB poort (type A en C) op achterkant middenconsole |
| 5 deurs |
| 5 zitplaatsen |
| 6 bak |
| 92kw-125pk |
| ABS, ESP, Traction Control, Emergency Brake Assist en Hill Start Assist |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptive Cruise control |
| Airbags voor en zij voor bestuurder en voorpassagiers, Side Air Curtain airbags |
| Airco |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Automatisch dimmende binnenspiegel |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Automatisch inschakelende dimlichten |
| Bandenspanningscontrole systeem |
| Bang & Olufsen audiosysteem met 9 speakers en 1 subwoofer (totaal 675 Watt) |
| Bluetooth |
| Boordcomputer met 4.2" kleuren display |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| CarPlay |
| Centrale deur vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| DAB ontvanger |
| Draadloos laden mobiele telefoon |
| Driver Alert - vermoeidheidsherkenning |
| Dual zone automatische airconditioning |
| EasyFold 60:40 achterbankleuning |
| Elektrisch bedienbare portierramen rondom |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch inklapbare buitenspiegels |
| Elektrisch inklapbare buitenspiegels incl. omgevingsverlichting |
| Elektrisch verstel- en verwarmbare buitenspiegels |
| Ford Keyless Entry & Start |
| FordPass Connect - Embedded Modem |
| FordPower startbutton |
| Full LED koplampen met LED signature dagrijverlichting |
| Geavanceerde parkeerassistent incl. parkeersensoren voor en achter |
| Geldige APK |
| Gordijnairbags |
| Grootlichtassistent |
| In hoogte verstelbare bestuurdersstoel inclusief lendensteunverstelling |
| Lane Departure Warning/Lane Keeping Aid en Road Edge Detection |
| LED achterlichten |
| Lederen stuurwiel |
| LED verlichting |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Middenconsole met armsteun |
| Mistlampen voor met statische bochtverlichting |
| Navigatie |
| Navigatiesysteem met 8inch touchscreen, SYNC 3 Bluetooth®/Voice Control, DAB+ |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor en automatisch dimmende binnenspiegel |
| Side-skirts |
| Sportieve wielophanging: 10mm verlaagd |
| Sportstoelen voor |
| Sportstuur |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurverwarming |
| Stuurwiel 3-spaaks met (spraak-)bediening van o.a. audio, telefoon en boardcomputer |
| SYNC 2.5 met 8" touchscreen, Bluetooth, Voice Control |
| Traffic Sign Recognition, Driver Alert en Wrong Way Alert |
| WiFi voorbereiding |
| Xenon |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.