11-04-2022
Benzine
Automaat
122.620 km
1.969 cc
6 l/100km
11-04-2022
Benzine
Automaat
122.620 km
1.969 cc
6 l/100km
| Kenteken | P-046-KV Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | S60 |
| Tellerstand |
122.620 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 2.0 B3 Inscription Automaat - Carplay, Camera, Leer, Stoelverw. Afn. Trekhaak |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
Z
|
| RDW variant |
ZSK6
|
| RDW uitvoering |
ZSK6VD0?
|
| RDW handelsnaam |
S60
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1315*14 |
| Tellerstand |
122.620 km, op 27-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
153 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Afmetingen | 476,00 x 185,00 x 142,00 cm |
| Ledig gewicht |
1633 kg
|
| Massa rijklaar |
1733 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2210 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 94 à € 102 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 11-04-2028 |
| 100% Dealeronderhouden |
| ABS |
| Achterbank wegklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruit rij camera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbag, zijdelings voor 2x |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airconditioning, automatisch |
| Android Auto |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| ASR Anti doorslip regeling |
| Audiosysteem |
| Automatisch dimmende binnenspiegel |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrole |
| Bluetooth carkit |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Centrale deurvergrendeling, afstandbediend |
| Comfort stoelen |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Deelbare achterbank |
| Dimlichten automatisch |
| EBD |
| El. verst. best. stoel met geheugen |
| El. verstelbare spiegels, verwarmd |
| Electr. buitenspiegel verstelbaar en inklapbaar |
| Electronic Climate control |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| ESP |
| Gordijn/hoofd airbags achter |
| Gordijn/hoofd airbags voor |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Houtinleg in dashboard, donkere tinten |
| Keyless start |
| Kruisend verkeersdetectie achter |
| LED-koplampen |
| Lederen bekleding |
| Lederen Stuur |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 22 inch |
| Lichtmetalen velgen multi-spaaks 18 |
| Middenarmsteun |
| Middenarmsteun achter |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multifunctioneel stuur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Onderhoudsboekje aanwezig |
| Park control achter |
| Park control voor en achter |
| Radio DAB |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Roll Stability Control |
| Spraakbediening |
| Start en Stop systeem |
| Startonderbreking |
| Stoelverwarming bestuurder |
| Stoelverwarming voor |
| Stuurverwarming |
| Trekhaak, afneembaar |
| Uitwijk assistent |
| USB aansluiting |
| Verkeersbordenherkenning |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwarmde ruitensproeierinstallatie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| wifi |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.