14-07-2016
Benzine
Handgeschakeld
135.468 km
1.197 cc
5 l/100km
14-07-2016
Benzine
Handgeschakeld
135.468 km
1.197 cc
5 l/100km
| Kenteken | NZ-049-P Switch kenteken |
| Merk | RENAULT |
| Model | MEGANE |
| Tellerstand |
135.468 km, op 20-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Bruin |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.2 Energy TCe 130pk Zen |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
RFB
|
| RDW variant |
BF2
|
| RDW uitvoering |
MR662A010000
|
| RDW handelsnaam |
MEGANE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0546*02 |
| Plaats chassisnummer | r. deurstyl |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
119 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Ledig gewicht |
1180 kg
|
| Massa rijklaar |
1801 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1801 kg
|
| Laadvermogen | 621 kg |
| Trekgewicht geremd | 1650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 21-10-2026 |
| 12V-aansluiting aan de achterzijde van de middenconsole |
| 12V-aansluiting in de middenconsole |
| Achterbankleuning neerklapbaar in 2 delen (1/3-2/3) |
| Achterspoiler in carrosseriekleur |
| Actieve hoofdsteun zitplaatsen bestuurder en passagier voor in hoogte verstelbaar |
| Adaptieve airbags voor bestuurder en passagier vóór (uitschakelbare passagiersairbag) |
| Antiblokkeersysteem (ABS) met elektronische remkrachtverdeling (EBV) en noodstopbekrachtiging |
| Apple Car Play |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Automatische portiervergrendeling bij het wegrijden (uitschakelbaar, ontgrendelt automatisch bij een aanrijding) |
| Bandenreparatieset |
| Bandenspanningcontrolesysteem |
| Bekleding stof 'Zen' antraciet |
| Binnenverlichting voor en achter met vertraagde uitschakeling |
| Bluetooth handsfree telefoonbediening en audiostreaming |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegelkappen in carrosseriekleur |
| Centrale portiervergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Cruise Control met snelheidsbegrenzer |
| Decoratie ventilatieroosters bovenzijde middenconsole in zwart en omlijsting in chroomkleur met satijnglans |
| Driving Eco analyseert uw rijstijl en geeft advies voor het optimaliseren van uw verbruik |
| Elektrisch bedienbare portierruiten vóór en achter met sneltoets voor bestuurder |
| Elektrische snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging |
| Elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels (bestuurderskant asferisch) met geïntegreerd knipperlicht |
| Elektronische Stabiliteits Controle (ESC) met tractiecontrole (ASR) |
| Elektronisch geregelde airconditioning met 2 klimaatzones en luchtkwaliteitsensor |
| Elliptische halogeenkoplampen en C-shape LED-dagrijverlichting |
| Gordijn-airbags voor en achter + zij-airbags voor |
| Grille met elementen in chroomkleur |
| Hill-start assist |
| Hoofdsteunen zitplaatsen achter in hoogte verstelbaar |
| Instrumentenpaneel met 7'' TFT kleurenscherm |
| ISOFIX-bevestigingssysteem voor kinderzitjes buitenste zitplaatsen achter |
| Kaart Europa voor R-Link 2 multimedia- en navigatiesysteem |
| Kaartleeslampje voor bestuurder en passagier vóór |
| LED achterlichten |
| Lichtmetalen 17-inch velgen |
| Metaallak |
| Middenarmsteun vóór met opbergvak |
| Middenconsole 'Comfort' met 2 bekerhouders |
| Mistlampen voor |
| Navigatie |
| Omlijsting instrumentenpaneel in chroomkleur met satijnglans |
| Omlijsting versnellingspookknop in chroomkleur |
| Onderhoudsboekje aanwezig |
| Parkeersensoren achter met sonische weegave |
| Portierhandgrepen in carrosseriekleur |
| Privacy glass |
| Regen- en lichtsensor |
| Renault R-Link navigatiesysteem met 7" touchscreen incl R-Plug & Radio DAB+ met 4 speakers, 2 tweeters, MP3 en stuurkolombediening |
| Richtingaanwijzer met 'snelwegfunctie' |
| Schakelindicator |
| Sierstrip dashboard en portieren in zwart met hologram patroon |
| Sierstrip zijruiten in chroom |
| Sportstoelen |
| Stoel bestuurder en passagier in lengte en hoek verstelbaar |
| Stoel bestuurder in hoogte verstelbaar |
| Stoel bestuurder met verstelbare lendensteun |
| Stuurwiel in hoogte en diepte verstelbaar |
| Stuurwiel met leder bekleed en bediening cruise control en snelheidsbegrenzer |
| Telefoon Bluetooth |
| Trekhaak |
| USB- en 3.5mm Jack-aansluiting |
| Veiligheidsgordels met gordelspanner en spankrachtbegrenzer zitplaatsen bestuurder en passagier voor |
| Veiligheidsgordels met spankrachtbegrenzer zitplaatsen achter |
| Ventilatieroosters voor de achterpassagiers |
| Verlicht dashboardkastje |
| Zonneklep met make-up spiegel voor bestuurder en passagier vóór |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.