23-02-1996
Benzine
Handgeschakeld
228.309 km
1.598 cc
Onbekend
23-02-1996
Benzine
Handgeschakeld
228.309 km
1.598 cc
Onbekend
| Kenteken | NR-FG-52 Switch kenteken |
| Merk | Renault |
| Model | Megane |
| Tellerstand |
228.309 km, op 10-02-2017
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.6e RT |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW variant |
BA0F
|
| RDW uitvoering |
BA0F0D
|
| RDW handelsnaam |
MEGANE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*93/81*0010*01 |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Ledig gewicht |
1030 kg
|
| Massa rijklaar |
1625 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1625 kg
|
| Laadvermogen | 595 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 565 kg |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| APK vervaldatum | 01-02-2014 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank neerklapbaar |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun achter |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Derde remlicht |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Getint glas |
| Halogeen koplampen |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen voor |
| Koplampen in hoogte verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Radiovoorbereiding |
| Regensensor |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Toerenteller |
| Warmtewerend glas |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.