09-03-2017
Benzine
Automaat
187.265 km
1.197 cc
5 l/100km
09-03-2017
Benzine
Automaat
187.265 km
1.197 cc
5 l/100km
| Kenteken | NN-513-K Switch kenteken |
| Merk | RENAULT |
| Model | MEGANE |
| Tellerstand |
187.265 km, op 25-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.2 TCe Aut. Pano Navi Nap Bose Leder Led Virtual Massage Keyless |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
RFB
|
| RDW variant |
KF2
|
| RDW uitvoering |
MRB62A010000
|
| RDW handelsnaam |
MEGANE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0546*06 |
| Plaats chassisnummer | op r. deurstyl |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
117 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 199 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 463,00 x 181,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1292 kg
|
| Massa rijklaar |
1906 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1900 kg
|
| Laadvermogen | 612 kg |
| Trekgewicht geremd | 1700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 12-01-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| 9.3 Scherm |
| 12- voltmeter |
| Accident Avoidance System |
| Achter airbag |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterlichten LED |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterspoiler |
| Adaptief demping systeem |
| Adaptive Cruise control |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco (automatisch) separaat achter |
| Airco automatisch |
| Airco automatisch voor |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarm systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple Carplay & Android auto |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium Bose |
| Audiosysteem |
| Audiosysteem met CD en MP3 speler |
| Automatische Airco |
| Automatische transmissie |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Auto telefoon voorbereiding met Bluetooth |
| Aux interface |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bekerhouders |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bijrijders airbag is uit te schakelen |
| Blanke sierlijsten rondom |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buiten spiegels met afslag verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Camera |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Deurgrepen in carrosseriekleur |
| Digitale radio-ontvangst |
| Dimlichten automatisch |
| Drive select mode |
| Dubbel panoramadak voor een open en luchtig gevoel in de cabine |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Climate control |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbaar glazen panorama dak |
| Elektrisch bedienbaar glazen schuif -/ kanteldak |
| Elektrische bedienbare ramen voor en achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare buitenspiegels |
| E S P |
| Extra getint glas |
| Half leder |
| Hill hold-functie |
| Hoofd airbag |
| Hoofdsteunen actief |
| Isofix voor de kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplamp reiniging |
| Lane Departure Warning Systeem |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen multifunctioneel bedienbaar stuurwiel |
| Lederen multifunctioneel bedienbaar stuurwiel met zwarte stiksel |
| Lederen stuurwiel |
| lederen stuurwiel en versnellingspook |
| LED mistlampen |
| Leer |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Licht- en zicht pakket |
| Lichtmetalen velgen |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia Scherm |
| Navigatie full map |
| Navigatie systeem groot met kaartweergave |
| Navigatiesysteem met kaartweergave Grootscherm |
| Optie: Trekhaak |
| Pack Safety |
| Parkeer Assistent |
| Parkeerhulp achter |
| Parkeersensor achter |
| parkeersensor achter en voor |
| PDC Parkeersensoren |
| R-Plug & Radio DAB+ met USB, Bluetooth audiostreaming en handsfree telefoonbediening |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sfeerverlichting interieur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Telefoon lader |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Traction Control |
| Uit parkeer waarschuwing |
| uitstap waarschuwing |
| USB interface |
| Velours Vloermatten |
| Verkeersbord detectie |
| Virtual cockpit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.