13-03-2017
Diesel
Handgeschakeld
181.232 km
1.956 cc
5 l/100km
13-03-2017
Diesel
Handgeschakeld
181.232 km
1.956 cc
5 l/100km
| Kenteken | NN-079-L Switch kenteken |
| Merk | Opel |
| Model | Zafira |
| Tellerstand |
181.232 km, op 04-12-2025
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0 CDTI Business Executive 1ste Eigenaar 7pers. |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
P-J/SW
|
| RDW variant |
EAHMC12
|
| RDW uitvoering |
BA2R5FPHA7
|
| RDW handelsnaam |
ZAFIRA TOURER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0204*24 |
| Plaats chassisnummer | in bodemplaat r. v. |
| Omschrijving defect | Het ontstekingsmechanisme van de airbag is niet juist geproduceerd. Hierdoor is het mogelijk dat deze niet juist functioneert. |
| Materiële gevolgen | Bij een aanrijding functioneert de airbag mogelijk niet goed. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de betreffende airbag(s) vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
129 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 208 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 467,00 x 188,00 x 169,00 cm |
| Ledig gewicht |
1633 kg
|
| Massa rijklaar |
2455 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2455 kg
|
| Laadvermogen | 822 kg |
| Trekgewicht geremd | 1650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 183 à € 192 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 13-03-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Convenience-pakket |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Leder-pakket |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Panoramadak |
| Panoramische voorruit |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Sportonderstel |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Verkeersbord detectie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoelen verwarmd |
| Zonnescherm zijruiten |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.