15-02-2017
Benzine
Handgeschakeld
128.604 km
1.398 cc
5 l/100km
15-02-2017
Benzine
Handgeschakeld
128.604 km
1.398 cc
5 l/100km
| Kenteken | NJ-645-L Switch kenteken |
| Merk | Opel |
| Model | Astra Sports Tourer |
| Tellerstand |
128.604 km, op 09-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Blauw |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.4 Turbo 150 PK Online Edition, Trekhaak, Pdc, Cruise, Airco, 1400 KG Trekgewicht, App connect |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
B-K
|
| RDW variant |
DA0DBAB12
|
| RDW uitvoering |
BA2F3KHGA5
|
| RDW handelsnaam |
ASTRA SPORTS TOURER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0996*07 |
| Plaats chassisnummer | in bodemplaat r. v. |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
114 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6.2 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4.2 l/100 km
|
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Afmetingen | 470,00 x 181,00 x 1.510,00 cm |
| Ledig gewicht |
1212 kg
|
| Massa rijklaar |
1885 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1885 kg
|
| Laadvermogen | 673 kg |
| Trekgewicht geremd | 1403 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 23-10-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoon koppeling |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| LED dagrijverlichting |
| Lichtmetalen velgen 7-spaaks 16" |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Lichtmetalen velgen 16'' |
| Microvezel bekleding |
| Middenarmsteun voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie via Apple car play / android auto |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Verkeersbord detectie |
| Verstelbare stuurkolom |
| Warmtewerende voorruit |
| Warmtewerend glas |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.