20-02-2017
Benzine
Automaat
204.835 km
1.969 cc
7 l/100km
20-02-2017
Benzine
Automaat
204.835 km
1.969 cc
7 l/100km
| Kenteken | NJ-410-L Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | V90 |
| Tellerstand |
204.835 km, op 20-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs (492 Savile Grey Metallic) (grijs) |
| Uitvoering | 2.0 T5 Momentum 254 pk ECC/Cruise/Navi/Stoelverwarming/PDC/Bluetooth |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
P
|
| RDW variant |
PW10
|
| RDW uitvoering |
PW10BD??
|
| RDW handelsnaam |
V90
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1067*01 |
| Plaats chassisnummer | in bodemplaat r. v. |
| Tellerstand |
204.835 km, op 20-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | Van de gordijnairbags kunnen van de bevestigingsbouten de boutkoppen afbreken. De airbag zit dan niet in de juiste positie. |
| Materiële gevolgen | Minder goed bescherming bieden bij een ongeval. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken. De betreffende bouten worden dan geinspecteerd en zonodig vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 03345 688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
154 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Afmetingen | 494,00 x 188,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1628 kg
|
| Massa rijklaar |
1728 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2300 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 94 à € 102 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 12-12-2026 |
| ABS |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbag, zijdelings voor 2x |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airconditioning |
| Airconditioning, automatisch |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti overhel assistent |
| APK bij aflevering |
| Audiosysteem |
| Automatisch dimmende binnenspiegel |
| Autonomous Emergency Braking |
| AUX AANSLUITING |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrole |
| Bekerhouder achter |
| Bekerhouder voor |
| Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar |
| Bluetooth carkit |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale deurvergrendeling, afstandbediend |
| Chroom delen exterieur |
| Comfort stoelen |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| Dakrails |
| Dakrails aluminium |
| Deelb. achterbank (ongelijke delen) |
| Dimlichten automatisch |
| EBD |
| El. verst. best. stoel met geheugen |
| El. verst. voorstoelen |
| El. verstelbare spiegels, verwarmd |
| Electr. buitenspiegel verstelbaar en inklapbaar |
| Electronic Climate control |
| Elektrische achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| ESP |
| Gordijn/hoofd airbags achter |
| Gordijn/hoofd airbags voor |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Kinderzitje voorbereiding ISOfix |
| Knieairbag voor |
| LED-koplampen |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen Stuur |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18 inch |
| Middenarmsteun |
| Middenarmsteun achter |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multifunctioneel stuur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Onderhoudsboekje aanwezig |
| Park control voor en achter |
| Passagiersstoel hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rokersvrije auto |
| Side Impact Protection System |
| Spraakbediening |
| Start en Stop systeem |
| Startonderbreking |
| Stoelverwarming bestuurder |
| Stoelverwarming voor |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging, snelheidsafhankelijk |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Traction Control |
| USB aansluiting |
| Verkeersbordenherkenning |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbaar stuur |
| Verwarmde ruitensproeierinstallatie |
| Warmtewerend getint glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.