02-02-2017
Benzine
Automaat
194.586 km
2.995 cc
8 l/100km
02-02-2017
Benzine
Automaat
194.586 km
2.995 cc
8 l/100km
| Kenteken | NH-902-K Switch kenteken |
| Merk | PORSCHE |
| Model | PANAMERA 4 |
| Tellerstand |
194.586 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 4 3.0 | PANO | SPORTCHRONO | LUCHTVERING | CARPLAY | MEMORY | LED |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
971
|
| RDW variant |
GA22
|
| RDW uitvoering |
1634100
|
| RDW handelsnaam |
PANAMERA 4
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*0971*02 |
| Plaats chassisnummer | onder r. voorzitting |
| Omschrijving defect | Door een softwarefout, in het stuurbekrachtigingregelapparaat, bestaat de kans dat de elektrische stuurbekrachtiging uitvalt. |
| Materiële gevolgen | Indien de stuurbekrachtiging uitvalt is er meer kracht nodig bij het sturen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal het regelapparaat voorzien van nieuwe software. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: (0)33 49 49 757 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Als gevolg van een softwarefout in het instrumentenpaneel werkt het continue waarschuwingslampje voor versleten remvoeringen niet. |
| Materiële gevolgen | Bij een versleten remvoering wordt alleen de bevestigbare gele waarschuwing Remvoering versleten weergegeven in het instrumentenpaneel. Er verschijnt geen aanvullende, continue waarschuwing, van het remmenwaarschuwingslampje. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal het instrumentenpaneel voorzien van nieuwe software. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: (0)33 49 49 757 Internetadres: |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Als gevolg van een softwarefout in het instrumentenpaneel werkt het continue waarschuwingslampje voor versleten remvoeringen niet. |
| Materiële gevolgen | Bij een versleten remvoering wordt alleen de bevestigbare gele waarschuwing Remvoering versleten weergegeven in het instrumentenpaneel. Er verschijnt geen aanvullende, continue waarschuwing, van het remmenwaarschuwingslampje. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal het instrumentenpaneel voorzien van nieuwe software. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: (0)33 49 49 757 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Vocht in het regelapparaat voor de climate control kunnen storingen en mogelijk kortsluiting aan de climate control veroorzaken. |
| Materiële gevolgen | Kortsluitingen kunnen leiden tot een verhoogd risico op schroeien en zelfs tot brand. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. De pomp zal worden vervangen door een variant met een geoptimaliseerde afdichting. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 033-4949757 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
175 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
9.8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6.4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 262 km/h |
| Afmetingen | 505,00 x 194,00 x 142,00 cm |
| Ledig gewicht |
1825 kg
|
| Massa rijklaar |
2430 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2430 kg
|
| Laadvermogen | 605 kg |
| Trekgewicht geremd | 2200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 111 à € 122 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 17-10-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| audio installatie high end |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Cruise Control |
| DVD speler |
| Electronic Climate control |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| Launch control |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lederen interieurdelen |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 21" |
| Lichtmetalen velgen multi-spaaks 21" |
| Luchtvering |
| Luxe lederen bekleding |
| Luxe lederen interieur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Schakelpaddles |
| Spoiler |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportuitlaat |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stopwatch |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.