13-01-2017
Lpg g3 en benzine
Handgeschakeld
146.342 km
1.398 cc
6 l/100km
13-01-2017
Lpg g3 en benzine
Handgeschakeld
146.342 km
1.398 cc
6 l/100km
| Kenteken | ND-045-D Switch kenteken |
| Merk | OPEL |
| Model | CORSA-E |
| Tellerstand |
146.342 km, op 21-05-2026
|
| Brandstof | Lpg g3 en benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.4 Bi-Fuel Edition 5DEURS / AIRCO / ELEKT RAMEN / NAP |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
S-D
|
| RDW variant |
CAD2A12
|
| RDW uitvoering |
BX2F2EHTA5
|
| RDW handelsnaam |
CORSA-E
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0379*37 |
| Plaats chassisnummer | in bodemplaat r. v. |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
128 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Aantal cilinders |
4
|
| Motorinhoud |
1.398 cc
|
| Turbo | Nee |
| Vermogen |
90 kW (122 pk)
|
| Type gasinstallatie |
Af-fabriek gasinstallatie
|
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 14 seconden |
| Afmetingen | 402,00 x 178,00 x 148,00 cm |
| Ledig gewicht |
1137 kg
|
| Massa rijklaar |
1650 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1650 kg
|
| Laadvermogen | 513 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 68 à € 72 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 13-01-2027 |
| 5-deurs combi |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) |
| Airbag(s) gordijn |
| Airbag(s) side |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Automatische snelheidsbegrenzing |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Getint glas |
| Halogeen koplampen |
| Hill hold-functie |
| Interieur filter |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| LED dagrijverlichting |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Sierlijsten |
| Speciale kleur |
| Start/stop systeem |
| Stoffen bekleding |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Televisie |
| Toerenteller |
| USB-aansluiting |
| Verstelbare (in hoogte) bestuurders stoel |
| Verstelbare stuurkolom |
| Waarschuwingssysteem |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.