27-11-2021
Elektrisch
Automaat
31.336 km
Onbekend
Onbekend
27-11-2021
Elektrisch
Automaat
31.336 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | N-993-NL Switch kenteken |
| Merk | MG |
| Model | MG ZS EV |
| Tellerstand |
31.336 km, op 12-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | EV Luxury 45 kWh | PANORAMADAK | LEDER -HEMELVAART OPEN!- |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
ZS1
|
| RDW variant |
1EAB1EI
|
| RDW uitvoering |
PA5LKE
|
| RDW handelsnaam |
MG ZS EV
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1417*02 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 110 kW |
| Vermogen elektromotor | 105 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 44,50 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 42,27 kWh |
| Actieradius (geschat) | 269 km |
| Actieradius zomer | 203 km |
| Actieradius winter | 175 km |
| Actieradius zonder range extender | 273 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 7,40 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 6,01 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 47,79 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 12,36 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 2,02 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 60 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,59 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 241,76 km/h |
| Verbruik geschat | 18,21 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 13,80 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 17,92 kWh/100km |
| Verbruik winter | 21,48 kWh/100km |
| Tellerstand |
31.336 km, op 12-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 140 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 431,00 x 181,00 x 164,00 cm |
| Ledig gewicht |
1507 kg
|
| Massa rijklaar |
1966 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1966 kg
|
| Laadvermogen | 1 kg |
| Wegenbelasting | € 59 à € 65 per maand |
| APK vervaldatum | 27-11-2027 |
| Aansluiting USB |
| ABS |
| Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen) |
| Achteruitrijcamera |
| Afdaal assistent |
| Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling |
| Airbag(s) voor |
| Airbag(s) voor + zij |
| Airconditioning |
| Anti Slipregeling |
| Audio |
| Audiobediening op het stuurwiel |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitensp elektrisch verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Cruise Control |
| Cruise control (adaptief) |
| DAB+ |
| Dakrail (zilver) |
| Dakrail (zwart) |
| Dakspoiler |
| Dode hoek assistentie |
| El. bedienbare ramen achter |
| El. bedienbare ramen voor |
| El. inklapbare buitenspiegels |
| El. Ramen |
| El. verstelbare bestuurdersstoel |
| El. verstelbare buitenspiegels |
| El. verwarmbare bestuurdersstoel |
| El. verwarmbare passagiersstoel |
| Elektrisch verstelbare stoelen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| ESP |
| Grootlichtassistent |
| Handsfree bluetooth |
| Hill hold |
| Keyless Entry |
| Keyless entry/start/stop |
| Laadkabel |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| LM-velgen |
| Lokaal verkeer |
| Metallic lak |
| Multifunctioneel stuur |
| Navigatie |
| Panoramadak |
| Panoramadak (el. te openen) |
| Parkeersensoren achter |
| PDC |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijbaanassistentie |
| Roofrail |
| Schuif/open dak |
| Schuifdak |
| Telefoonintegratie premium |
| Verkeersbordherkenning |
| Verwarmde stoelen |
| Voetgangersveiligheidssysteem |
| wifi |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.