16-12-2021
Elektrisch
Automaat
111.407 km
Onbekend
Onbekend
16-12-2021
Elektrisch
Automaat
111.407 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | N-957-LZ Switch kenteken |
| Merk | SKODA |
| Model | ENYAQ 60 |
| Tellerstand |
111.407 km, op 15-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 60 180PK |SPORTLINE| AdaptiveCruise AppleCarplay Sportzetels Stoel/stuur verwarming Camera 111000KM BJ2021 |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
NY
|
| RDW variant |
ACEBJCL1LX2
|
| RDW uitvoering |
C0OV1AA
|
| RDW handelsnaam |
ENYAQ 60
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e8*2007/46*0416*03 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 132 kW |
| Vermogen elektromotor | 132 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 58 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 55,10 kWh |
| Actieradius (geschat) | 315 km |
| Actieradius zomer | 289 km |
| Actieradius winter | 250 km |
| Actieradius zonder range extender | 390 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 5,27 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 77,86 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 16,11 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 2,64 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 120 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,39 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 527,04 km/h |
| Verbruik geschat | 20,30 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 15,70 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 19,98 kWh/100km |
| Verbruik winter | 23,93 kWh/100km |
| Tellerstand |
111.407 km, op 15-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Afmetingen | 465,00 x 188,00 x 1.605,00 cm |
| Ledig gewicht |
1865 kg
|
| Massa rijklaar |
2509 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2509 kg
|
| Laadvermogen | 644 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 84 à € 92 per maand |
| APK vervaldatum | 16-12-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Geluidsimulator |
| Geluidsisolerend glas |
| Getint glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kunstlederen/stof bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieurdelen |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Lichtmetalen velgen multi-spaaks 19" |
| Middenarmsteun voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schakelpaddles |
| Sfeerverlichting |
| Speciale kleur |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Startonderbreker |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
| Zonnescherm zijruiten |
| zonwerend glas |
| Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.