24-12-2021
Elektrisch
Automaat
88.764 km
Onbekend
Onbekend
24-12-2021
Elektrisch
Automaat
88.764 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | N-873-SZ Switch kenteken |
| Merk | POLESTAR |
| Model | POLESTAR 2 |
| Tellerstand |
88.764 km, op 08-04-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat (1 traps) |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Parelmoer |
| Uitvoering | Long Range Single Motor 78 kWh SOH 93,6% | 360° Camera | Google Infotainment | Navigatie |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
V
|
| RDW variant |
VSEG
|
| RDW uitvoering |
VSEGEK0?
|
| RDW handelsnaam |
POLESTAR 2
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2018/858*11085*00 |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 461,00 x 189,00 x 148,00 cm |
| Ledig gewicht |
1969 kg
|
| Massa rijklaar |
2490 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2490 kg
|
| Laadvermogen | 521 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 91 à € 99 per maand |
| Bijtelling | 12 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 16-04-2028 |
| 360 graden camera |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple CarPlay |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| ISO-fix |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Laadkabel 220V |
| Laadkabel 380V |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19" |
| mistlampen voor adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| Nederlandse auto |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Pilot Pack |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Uitparkeer waarschuwing |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.