01-12-2017
Benzine
Automaat
126.555 km
2.995 cc
9 l/100km
01-12-2017
Benzine
Automaat
126.555 km
2.995 cc
9 l/100km
| Kenteken | N-860-KS Switch kenteken |
| Merk | PORSCHE |
| Model | CAYENNE |
| Tellerstand |
126.555 km, op 23-02-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | DiepZwart (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 3.0, 340 PK, Pano/Dak, PASM/Luchtvering, Bose, Keyless/Entry/Start, 14/Way/Seats, Apple/Car/Play, 21/RS/Black!! |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
9YA
|
| RDW variant |
EA22
|
| RDW uitvoering |
1615100
|
| RDW handelsnaam |
CAYENNE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*0900*00 |
| Omschrijving defect | Een onderdeel van de middelste gordelsluiting op de achterbank kan door een fout bij de productie te snel slijten. |
| Materiële gevolgen | De autogordelgesp kan bij een frontale aanrijding loskomen van de verankering. Hierdoor biedt de gordel geen bescherming. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de gordelsluiting controleren en indien noodzakelijk vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: (0)33 49 49 757 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Als gevolg van een softwarefout in het instrumentenpaneel werkt het continue waarschuwingslampje voor versleten remvoeringen niet. |
| Materiële gevolgen | Bij een versleten remvoering wordt alleen de bevestigbare gele waarschuwing Remvoering versleten weergegeven in het instrumentenpaneel. Er verschijnt geen aanvullende, continue waarschuwing, van het remmenwaarschuwingslampje. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal het instrumentenpaneel voorzien van nieuwe software. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: (0)33 49 49 757 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Als gevolg van een softwarefout in het instrumentenpaneel functioneert het (rode) continu waarschuwingslampje voor versleten remvoeringen niet. |
| Materiële gevolgen | Bij een versleten remvoering wordt alleen de bevestigbare gele waarschuwing Remvoering versleten weergegeven in het instrumentenpaneel. De aanvullende rode continue waarschuwing van het remmenwaarschuwingslampje verschijnt niet. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal het instrumentenpaneel voorzien van nieuwe software. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: (0)33 49 49 757 Internetadres: |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | G |
| CO2 uitstoot |
205 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
9 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
11 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
8 l/100 km
|
| Topsnelheid | 245 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Afmetingen | 492,00 x 198,00 x 170,00 cm |
| Ledig gewicht |
1960 kg
|
| Massa rijklaar |
2830 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2830 kg
|
| Laadvermogen | 870 kg |
| Trekgewicht geremd | 3500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 129 à € 141 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 31-12-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 21""" |
| 21 inch lichtmetalen velgen RS Spyder-design Wiel (hoogglans Zwart) |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achterspoiler in carrosseriekleur |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief Demping Systeem (ADS) |
| Adaptieve luchtvering inclusief PASM |
| Afdaal assistent |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Alarmsysteem |
| Ambient interieur verlichting |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter met opbergvak en 2 bekerhouders |
| Audio installatie premium |
| Automatische koplampactivering / Lichtsensor |
| Automatische niveauregeling |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Beglazing achter verduisterd |
| Bestuurdersinformatiesysteem |
| Binnen/buitenspiegel automatisch dimmend |
| Binnenverlichting-pakket LED |
| BOSE Surround sound system |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Brandstoftank : vergroot |
| Buitenspiegel met stoeprandfunctie |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfort Access (openen en starten zonder sleutel) |
| Comfort middenarmsteun met opbergmogelijkheid |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Driespaaks multifunctioneel leder GT-sportstuurwiel |
| Dynamische lichtbundelhoogteverstelling |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch bedienbare zonwering voor panoramadak |
| Elektrische parkeerrem |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare comfortstoelen met geheugenfunctie |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Extra getint glas |
| Grille, sierlijsten, louvres in hoogglans zwart |
| Hill hold-functie |
| HomeLink (garagedeuropener) |
| Hoofdairbag-systeem (Windowbag) voor + achter |
| Hoogglans Shadow line |
| Instaplijsten met ''Cayenne'' opschrift |
| interieurlijsten hoogglans zwart met effect |
| ISOFIX-kinderzitjesvoorbereiding |
| Keyless Entry |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen versnellingshendelknop |
| LED koplampen adaptief |
| Luchtvering |
| Metallic lak |
| Mogelijkheid tot muziek-streaming |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Navigatiesysteem van Europa met grootbeeld kleuren-touch-screen |
| Niet-Rokers-Uitvoering |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Porsche Communication Management (PCM) incl. navigatie, iPod aansluiting en spraakbediening |
| Portierarmsteunen in leder met stiksels |
| Regensensor |
| Remzadels rood gespoten |
| Smartphone integratie (Apple CarPlay + Android Auto), |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Stability en traction control |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Telefoonintegratie premium |
| Tiptronic - 8-traps Automatische versnellingsbak |
| Van binnen te ontgrendelen achterklep (Elektrisch) |
| Verstelbaar stuurwiel met F1-schakeling |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Vloermatten met Porsche-aanduiding |
| Volautomatische vier-zone-airconditioning |
| Voorruit met Bandfilter boven |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Warmtewerend glas |
| Wielkastverbredingen gespoten |
| Wielnaafafdekking met Porsche embleem |
| WiFi voorbereiding |
| Zilveren armaturen verwerkt in het dashboard |
| Zonnekleppen met Spiegel (verlicht) |
| Zwart stoffen hemelbekleding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.