30-11-2021
Elektrisch
Automaat
176.676 km
Onbekend
Onbekend
30-11-2021
Elektrisch
Automaat
176.676 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | N-857-PG Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | I4 EDRIVE40 |
| Tellerstand |
176.676 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Blauw |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | EDrive40 High Executive 84 kWh M-pakket( 1e Eig, Dealer OndH, Panorama, 360 Camera, Addpt Cruise, StoelV, Etc) |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
G4C
|
| RDW variant |
71AW
|
| RDW uitvoering |
0AW50000
|
| RDW handelsnaam |
I4 EDRIVE40
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2018/858*00122*01 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 250 kW |
| Vermogen elektromotor | 250 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 83,90 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 79,70 kWh |
| Actieradius (geschat) | 484 km |
| Actieradius zomer | 438 km |
| Actieradius winter | 378 km |
| Actieradius zonder range extender | 590 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 7,63 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 81,43 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 23,31 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 3,81 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 210 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,32 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 960,35 km/h |
| Verbruik geschat | 19,10 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 16 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 18,80 kWh/100km |
| Verbruik winter | 22,52 kWh/100km |
| Omschrijving defect | De crash-bescherming van de hoogspanningsaccu kan mogelijk ontbreken. |
| Materiële gevolgen | Bij een zijdelingse botsing kan dit leiden tot schade aan de hoogspanningsaccu met kans op kortsluiting en mogelijk voertuigbrand. |
| Mogelijk gevaar | (Nog) niet bekend |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de bescherming van de hoogspanningsaccu controleren en indien nodig installeren. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Afmetingen | 478,00 x 185,00 x 145,00 cm |
| Ledig gewicht |
2025 kg
|
| Massa rijklaar |
2605 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2605 kg
|
| Laadvermogen | 580 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 91 à € 99 per maand |
| APK vervaldatum | 01-12-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| "Lichtmetalen velgen 19""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptive Cruise control |
| Aerodynamica pakket |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airco automatisch |
| Airco separaat achter |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarm klasse 3 |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| App Connect |
| Apple CarPlay |
| Armsteun voor |
| audio navigatie full map |
| Automaat |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| AUX |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnen/buitensp. aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Boordcomputer (verbruik e.d.) |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfort Access pakket |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| CoPilot Pack |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| dealer onderhouden |
| Digitale Cockpit |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Dodehoek detector |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Extra getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Head-Up |
| Head-up display |
| Head UP Display |
| Hill hold-functie |
| Isofix |
| Keyless-Go |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen sportstoelen |
| Lederen sportstuur |
| lederen stuurwiel en versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED koplampen met laser |
| Licht -en regensenor |
| Lichtmetalen velgen |
| M Aerodynamica |
| Metallic lak |
| M Sport Plus Pack |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| navigatiesysteem full map |
| Navigatiesysteem Professional |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Pianolak interieur afwerking |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Safety-pack |
| Schuif/kanteldak |
| Sfeerverlichting |
| Sport-design-pakket |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Stoelen-pakket |
| Stoel ventilatie voor |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Uitwijk assistent |
| USB aansluiting |
| Verkeersbord detectie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Virtual cockpit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| WiFi voorbereiding |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.