31-12-2021
Elektrisch
Automaat
121.167 km
Onbekend
Onbekend
31-12-2021
Elektrisch
Automaat
121.167 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | N-763-RF Switch kenteken |
| Merk | TESLA |
| Model | MODEL Y |
| Tellerstand |
121.167 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Long Range AWD 75 kWh |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
003
|
| RDW variant |
Y5CD
|
| RDW uitvoering |
BZB3S5T3
|
| RDW handelsnaam |
MODEL Y
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1293*19 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 340 kW |
| Vermogen elektromotor | 340 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 75 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 480 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Aantal fasen | 3 |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 250 kW |
| Verbruik gemiddeld | 15,10 kWh/100km |
| Tellerstand |
121.167 km, op 26-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 217 km/h |
| Afmetingen | 475,00 x 192,00 x 1.624,00 cm |
| Ledig gewicht |
1956 kg
|
| Massa rijklaar |
2371 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2371 kg
|
| Laadvermogen | 415 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 91 à € 99 per maand |
| APK vervaldatum | 23-03-2028 |
| Achterbank verwarmd |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Connected services |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| dodehoek detectie |
| Electronic Climate control |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Houtafwerking interieur |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kleur zwart |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| passagiersairbag |
| Spraakbediening |
| Startonderbreker |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.