30-09-2021
Hybride
Automaat
124.572 km
2.995 cc
Onbekend
30-09-2021
Hybride
Automaat
124.572 km
2.995 cc
Onbekend
| Kenteken | N-763-FS Switch kenteken |
| Merk | PORSCHE |
| Model | CAYENNE E-HYBRID |
| Tellerstand |
124.572 km, op 04-05-2026
|
| Brandstof | Hybride |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Diep Zwart Metallic (zwart) |
| Uitvoering | 3.0 E-HYBRID / NL AUTO / P.DAK / ADAP. CRUISE |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
9YA
|
| RDW variant |
EF22
|
| RDW uitvoering |
1205101
|
| RDW handelsnaam |
CAYENNE E-HYBRID
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*0900*10 |
| Tellerstand |
124.572 km, op 04-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Afmetingen | 492,00 x 198,00 x 166,00 cm |
| Ledig gewicht |
2270 kg
|
| Massa rijklaar |
2370 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3030 kg
|
| Trekgewicht geremd | 3500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 156 à € 171 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 13-11-2027 |
| aanhanger assistent |
| ABS |
| Adaptief demping systeem |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbag, zijdelings voor 2x |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airconditioning, automatisch |
| Alarminstallatie |
| Aluminium delen exterieur |
| Android Auto |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| ASR Anti doorslip regeling |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrole |
| Bekerhouder voor |
| Berg assistent |
| Binnen/buitenspiegel aut. dimmend |
| Bluetooth carkit |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale deurvergrendeling, afstandbediend |
| Comfort stoelen |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| Dakspoiler |
| Dealeronderhouden |
| Deelb. achterbank (ongelijke delen) |
| Dynamisch Traction control |
| El. verst. best. stoel met geheugen |
| El. verst. voorstoelen |
| El. verst. voorstoelen met geheugen |
| El. verstelbare spiegels, verwarmd |
| Electr. buitenspiegel verstelbaar en inklapbaar |
| Electronic Climate control |
| Elektrische achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| ESP |
| Extra getint glas achter |
| Gordijn/hoofd airbags achter |
| Gordijn/hoofd airbags voor |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Kinderzitje voorbereiding ISOfix |
| Knieairbag voor |
| LANE ASSIST |
| LED-koplampen |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen Stuur |
| LED koplampen adaptief |
| Lichtmetalen velgen 21 inch |
| Luchtvering en automatische niveauregeling |
| Matrix LED koplampen |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun |
| Middenarmsteun achter |
| Multifunctioneel stuur |
| Navigatiesysteem |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Onderhoudsboekje aanwezig |
| Oplaadmogelijkheid |
| Park control voor en achter |
| Passagiersstoel hoogte verstelbaar |
| Radio DAB |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rokersvrije auto |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start en Stop systeem |
| Startonderbreking |
| Stoelen-pakket |
| Stoelverwarming voor |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging, snelheidsafhankelijk |
| Stuurverwarming |
| Traction Control |
| USB aansluiting |
| Veiligheids-pakket |
| Verkeersbord detectie |
| Verstelbaar stuur |
| Vervolgbotsing preventie |
| Warmtewerend getint glas |
| Warmtewerend glas |
| wifi |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.