22-10-2021
Elektrisch
Automaat
73.227 km
Onbekend
Onbekend
22-10-2021
Elektrisch
Automaat
73.227 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | N-675-FG Switch kenteken |
| Merk | POLESTAR |
| Model | POLESTAR 2 |
| Tellerstand |
73.227 km, op 03-04-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | SRSM 63kWh Soh94% Camera | Cruise Adaptive | Stoelverwarming| Elektrische stoelen met memory | Elektrische kofferbak | Carplay | |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
V
|
| RDW variant |
VSEC
|
| RDW uitvoering |
VSECEK0?
|
| RDW handelsnaam |
POLESTAR 2
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2018/858*11085*00 |
| Turbo | Nee |
| Afmetingen | 461,00 x 189,00 x 148,00 cm |
| Ledig gewicht |
1915 kg
|
| Massa rijklaar |
2015 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2390 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 84 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 99.9 % |
| APK vervaldatum | 22-10-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Automatische Airco |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitentemp. Meter |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centr. deurvergr. afst.bediening |
| Centr. deurvergr. handbediening |
| Centr. deurvergrendeling afst.bed. |
| Centr.vergrendeling |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Elektr. ramen voor + achter |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Geregelde airco |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19" |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Pilot Pack |
| Plus Pack |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur hoogte verstelb. |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.