21-10-2021
Benzine
Automaat
100.849 km
1.499 cc
5 l/100km
21-10-2021
Benzine
Automaat
100.849 km
1.499 cc
5 l/100km
| Kenteken | N-635-HF Switch kenteken |
| Merk | MINI |
| Model | COUNTRYMAN COOPER |
| Tellerstand |
100.849 km, op 10-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Groen metallic (anders) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.5 136pk Business Edition AUTOMAAT NL-Auto NAP |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
FMX
|
| RDW variant |
21BR
|
| RDW uitvoering |
IAW500B0
|
| RDW handelsnaam |
COUNTRYMAN COOPER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1682*11 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
120 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 430,00 x 182,00 x 156,00 cm |
| Ledig gewicht |
1405 kg
|
| Massa rijklaar |
1990 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1990 kg
|
| Laadvermogen | 585 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 21-10-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| 5-deurs combi |
| ABS |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank neerklapbaar |
| Achterbank verstelbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Active Cornering Enhancement (ACE) |
| Afwijkende dakkleur |
| Airbag(s) |
| Airbag(s) side |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Anti-diefstal alarm |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Bagagedek |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Brake Assist System (BAS) |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Coming home/Leaving home |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Driving assistent |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische handrem |
| Elektrische ramen |
| ESP |
| Frontaandrijving |
| Gecombineerd remsysteem |
| Getint glas |
| Getint warmtewerend glas |
| Grootlicht-assistent |
| Houten stuurwiel |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Knipperlicht |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederenbekleding |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lichtframe |
| Lichtmetalenvelgen |
| Luxe interieur afwerking |
| Metallic lak |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Modelwijziging |
| Navigatiesysteem |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Passagiersstoel |
| Personalisatiesysteem (Personal Profile) |
| Recuperatiesysteem |
| Regensensor |
| Rijprofielselectie |
| Roetfilter |
| Schakelindicator |
| Semi-Automatische transmissie |
| Service-systeem |
| Sierlijsten |
| Speciale kleur |
| Spoiler |
| Sportstoelen |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Startonderbreker |
| Stoffen bekleding |
| Striping |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie premium |
| Toerenteller |
| Trekhaak |
| Uitlaat systeem |
| Velgsloten |
| Verkeersbord detectie |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Warmtewerend glas |
| Wielbasis 2660 mm |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.