01-11-2021
Benzine
Automaat
115.111 km
1.332 cc
5 l/100km
01-11-2021
Benzine
Automaat
115.111 km
1.332 cc
5 l/100km
| Kenteken | N-599-JP Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | CLA 200 |
| Tellerstand |
115.111 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 200 AMG|Pano|Ambient Lights|Night|Memory|Camera|Keyless| |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
F2CLA
|
| RDW variant |
33H7T2
|
| RDW uitvoering |
FZAA154A
|
| RDW handelsnaam |
CLA 200
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1912*10 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
122 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 229 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 469,00 x 183,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1335 kg
|
| Massa rijklaar |
1950 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1950 kg
|
| Laadvermogen | 615 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 715 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 10-06-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitrijcamera |
| Achteruitrijcamera |
| Afwerking interieur esche zwart |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| ALLE AUTOS ZIJN DEALER ONDERHOUDEN INCL BOEKJES |
| Aluminium interieur afwerking |
| AMG-sierdelen in aluminium |
| AMG-sportstuurwiel 3-spaaksdesign |
| AMG-styling |
| AMG vloermatten |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple Carpl./Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| audio-navigatie full map + hard disk |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth carkit |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Burmester surround sound-systeem |
| Business Plus-pakket |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Extra getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| LED-dagrijverlichting |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieurdelen |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Matrix LED koplampen |
| Metallic lak |
| Multifunctioneel stuurwiel met boordcomputer |
| Multimedia-voorbereiding |
| Nationale auto pas NAP (kilometer garantie) |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| PRIVE GLAS 35% GETIND |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijassistentiepakket |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sportief interieur afgewerkt met gepolijst Alumini |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start&Stop |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stof/kunstlederen bekleding |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Uitwijk assistent |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Verkeersbord detectie |
| Verlaagde carrosserie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| wildescreen |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
| • Multibeam LED I Adaptieve grootlichtassistent plus |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.