04-01-2022
Benzine
Automaat
100.189 km
1.984 cc
6 l/100km
04-01-2022
Benzine
Automaat
100.189 km
1.984 cc
6 l/100km
| Kenteken | N-514-SN Switch kenteken |
| Merk | AUDI |
| Model | A4 AVANT |
| Tellerstand |
100.189 km, op 19-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Daytonagrijs Pareleffect (grijs) |
| Uitvoering | 35 TFSI S edition Competition Automaat | Navigatiesysteem | Elektrisch inklapbare spiegels | Afgevlakt stuurwiel | LED verlichting | Daytonagrijs lak | Apple CarPlay/Android Auto | Getint glas | Parkeersensoren voor en achter |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
B8
|
| RDW variant |
A2DMSBF1
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7CK003RT011B18S
|
| RDW handelsnaam |
A4 AVANT
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0430*81 |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Afmetingen | 476,00 x 185,00 x 140,00 cm |
| Ledig gewicht |
1495 kg
|
| Massa rijklaar |
2115 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2115 kg
|
| Laadvermogen | 620 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 04-01-2028 |
| Achterbank in 3 delen neerklapbaar met skiluik |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch en regensensor |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Extra getint glas achter |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Houtafwerking interieur |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| LED achterlichten |
| lederen/stof bekleding |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 10-spaaks 18" |
| metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Premium sportstoelen |
| Schakelpaddles |
| S Line exterieur |
| Smartphone integratie |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Warmtewerend glas |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.