27-12-2021
Elektrisch
Automaat
102.866 km
Onbekend
Onbekend
27-12-2021
Elektrisch
Automaat
102.866 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | N-508-SP Switch kenteken |
| Merk | DACIA |
| Model | SPRING |
| Tellerstand |
102.866 km, op 03-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat (1 traps) |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | Comfort Plus 27 kWh 1e Eigenaar |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
DBG
|
| RDW variant |
BV2
|
| RDW uitvoering |
M10EA0212000
|
| RDW handelsnaam |
SPRING
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2018/858*11001*02 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 33 kW |
| Vermogen elektromotor | 33 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 27,40 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 26,03 kWh |
| Actieradius (geschat) | 171 km |
| Actieradius zomer | 171 km |
| Actieradius winter | 147 km |
| Actieradius zonder range extender | 230 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 7,40 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Laadtijd thuisladen | 3,70 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 65,39 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 7,61 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 1,25 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 30 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,73 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 165,96 km/h |
| Verbruik geschat | 17,70 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 13,90 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 17,42 kWh/100km |
| Verbruik winter | 20,86 kWh/100km |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 125 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 19 seconden |
| Afmetingen | 373,00 x 158,00 x 152,00 cm |
| Ledig gewicht |
912 kg
|
| Massa rijklaar |
1300 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1300 kg
|
| Laadvermogen | 388 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 22 à € 24 per maand |
| APK vervaldatum | 17-10-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 14""" |
| 1e eigenaar |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Bumpers in de kleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Goede banden |
| Handgrepen en spiegels in de kleur |
| Hill hold-functie |
| LED dagrijverlichting |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Radio |
| Rook en huisdier vrij |
| Startblokkering |
| Stof/kunstlederen bekleding |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.