20-01-2022
Benzine
Handgeschakeld
105.514 km
1.199 cc
5 l/100km
20-01-2022
Benzine
Handgeschakeld
105.514 km
1.199 cc
5 l/100km
| Kenteken | N-488-VT Switch kenteken |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | 208 |
| Tellerstand |
105.514 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.2 PureTech Active | Apple Carplay/Android Auto| Bluetooth || NL |2 Eig | |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
U
|
| RDW variant |
P
|
| RDW uitvoering |
HMHD-J1B500
|
| RDW handelsnaam |
208
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0639*15 |
| Omschrijving defect | Een brandstofleiding kan mogelijk contact maken met omliggende onderdelen aan de onderzijde van de carrosserie waardoor de leiding zou kunnen gaan lekken. |
| Materiële gevolgen | Brandstoflekkage met als gevolg een verhoogde kans op brand. |
| Mogelijk gevaar | Het belasten van het milieu |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de brandstofleiding controleren en de ligging aanpassen. Een beschadigde brandstofleiding wordt vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-7384368 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De borgmoeren van de spoorstangen zijn mogelijk niet met het juiste aantrekkoppel vastgezet. |
| Materiële gevolgen | Het verlies van de controle over het voertuig. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal het aantrekkoppel van de borgmoeren van de spoorstangen controleren. Indien nodig wordt de wieluitlijning gecontroleerd en afgesteld. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-7384368 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De uitlaatgasemissie uitstoot is mogelijk hoger dan de emissienorm. Het koolwaterstofniveau (HC) overschrijdt de wettelijke limieten. |
| Materiële gevolgen | Belasten van het milieu |
| Mogelijk gevaar | Het belasten van het milieu |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de brandstofleiding en de actieve koolstoffilterklep vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 174 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 13 seconden |
| Afmetingen | 406,00 x 175,00 x 143,00 cm |
| Ledig gewicht |
955 kg
|
| Massa rijklaar |
1510 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1510 kg
|
| Laadvermogen | 555 kg |
| Trekgewicht geremd | 500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 30-01-2028 |
| 2e eigenaar |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth carkit |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Hill hold-functie |
| hoofdsteunen voor en achter |
| incl boekjes |
| Isofix |
| Kleur wit |
| Lederen stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie middels Apple carplay/ android auto |
| NL auto |
| Radio |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.