06-01-2015
Benzine
Handgeschakeld
90.672 km
1.198 cc
5 l/100km
06-01-2015
Benzine
Handgeschakeld
90.672 km
1.198 cc
5 l/100km
| Kenteken | N-488-FJ Switch kenteken |
| Merk | RENAULT |
| Model | MEGANE |
| Tellerstand |
90.672 km, op 22-02-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | WHITE (TEQNC) (wit) |
| Uitvoering | 1.2 TCe GT-Line |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
Z
|
| RDW variant |
KZ16
|
| RDW uitvoering |
KZ1606
|
| RDW handelsnaam |
MEGANE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2001/116*0373*51 |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
124 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Ledig gewicht |
1259 kg
|
| Massa rijklaar |
1835 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 60 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1835 kg
|
| Laadvermogen | 576 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 675 kg |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 19-11-2026 |
| Airco (automatisch) |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch inklapbare buitenspiegels |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Kunstlederen bekleding |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen wielen 17" Sari |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Pack BOSE |
| Pack Handsfree |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achter inclusief achteruitrijcamera |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Renault Handsfree Card voor handsfree openen, sluiten en starten |
| Rijstrooksensor |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Technology Upgrade Pack |
| Voor-en achterspoiler |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.